Büyü çalışmaları manevi alem ile maddi dünya arasında bağ kurarak etki eder. Bir büyü yapıldığı zaman, manevi alemde var olan kapılar açılır ve o alemin enerjisi fiziki dünyaya geçerek etki eder. Bu enerjilerin programlanması ise medyum hocalar veya büyücüler tarafından gerçekleştirilir. Eğer bu programlama yanlış veya eksik yapılırsa, büyünün etkisi kaydadeğer bir seviyede olmaz. Muhabbet ve sıcaklık büyüsünün ismi her ne kadar kolay yapılan bir büyüymüş izlenimi veriyor olsa da, aslında papaz büyüsünden veya kara büyüden hiçbir farkı yoktur. Büyünün sonuçlarının ve amacının olumlu olması, büyünün işleme mantığını değiştirmez.

Büyü yapacak olan kişi, hem fiziki alemdeki enerjilerin hem de manevi dünyanın bilgisine sahip olmak zorundadır. Bu bilgiler ise medyum hocalara el verme yoluyla veya kadim kitaplar aracılığıyla aktarılır. Sıradan insanların bunlara ulaşma imkanı olmadığı için, muhabbet ve sıcaklık büyüsünde bu bilgileri kullanmaları imkansızdır. Kulaktan dolma bilgiler ile büyü yapmak faydadan çok zarar getirecektir. Bu nedenle asla denenmemeli ve büyü çalışmaları işini bilen medyumlara bırakılmalıdır.

Muhabbet ve sıcaklık büyüsü, sevdiğiniz kişi ile aranızda geçen bağları kuvvetlendirmek sureti ile gerçekleştirilir. Kuvvetlendirilen bu bağlar yeniden sevgiyi ve sıcaklığı tesis eder. Eğer büyünün mantığını anlamadan bu bağlara müdahale ederseniz, var olan bağlara zarar verebilir ve hatta önlenemez ayrılıklara bile neden olabilirsiniz. Bu açıdan bakıldığı zaman, hangi büyü olursa olsun, eğer bir medyum hoca ile çalışılmayacaksa, büyünün yapılmaması daha hayırlıdır.

Bazı koşullarda medyum hocalar bile büyü yaparken endişelenirken, daha önce hiç büyü yapmamış bir kişinin muhabbet ve sıcaklık büyüsünü ev içerisinde tek başına denemesi oldukça abes kaçacaktır. Kişi internette yazan saçma ve gerçekliği olmayan yöntemleri denemek için boş yere vakit kaybettiği gibi, kendine zarar verme potansiyeline bile sahiptir. Bazı kötü niyetli insanlar, yanlış ve tehlikeli etkilere sahip olan büyü yöntemlerini muhabbet ve sıcaklık büyüsü veya farklı isimlerle internette yayınlayabilir. Bilinçsiz bir kişinin bunları gerçekleştirmesi, dönüşü çok uğraştıracak olan zararlara neden olabilir. Bu nedenle büyü ilmi hafife alınmamalı ve her zaman uzmanlara bırakılmalıdır.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize gelen medyum hoca yorumlarını okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.