Gösteriliyor:

amerika medyumlar

Medyum Hoca Yorum

İzmir’deki Medyum Hocalar

Medyumluk, aslında iyi veya kötü olarak ayırt edilebilecek seviyelendirmelere sahip değildir. Her medyum, belli bir alanda uzmanlaşmış ve o alanda oldukça başarılı işler çıkarıyor olabilir. Bazı medyumlar aşk büyülerinde, bazıları kara büyülerde iyi olabilir. Bu nedenle medyumun iyisi veya kötüsü şeklinde bir sınıflandırma yapılamaz. Medyumların sınıflandırması en mantıklı şekilde tecrübeye göre yapılabilir. Bir medyum ne kadar tecrübeliyse, o kadar iyi ve tutarlı büyü çalışması yapabilir. İzmir medyum hocaları, tecrübe konusunda küçük şehirlerde çalışmalarını sürdüren medyumlara göre çok daha üst düzeyde. Hem şehir nüfusunun hem de diğer faktörlerin hesaba katılması durumunda, İzmir medyum hocalarının ne kadar avantajlı olduğunu görebilirsiniz.

Medyum hocalar, yaptıkları çalışmalar sayesinde bilgi edinir. Bir çalışma konusunda ne kadar bilgi ediniliyorsa o kadar tutarlı ve kolay gerçekleşir. Örneğin, bir aşk büyüsü yapılacaksa, aşk büyüleri üzerine uzmanlaşmış, daha önce çok sayıda kişi için aşk büyüsü yapmış bir medyum hoca, daha önce birkaç kez bu büyüyü çalışmış kişiye göre, püf noktalar ve detaylar konusunda daha fazla bilgi sahibi olur. İzmir medyum hocaları, şehrin nüfusunun ve özellikle halkın manevi konulara olan ilgisinin yüksek olması nedeniyle oldukça çok tecrübe edinme şansına sahipler. Bu medyumlar edindikleri tecrübeler sayesinde çalışmalarını daha rahat şekillendirerek, çok daha verimli sonuçlar elde edebilmekte.

İzmir medyum hocalarının bir diğer avantajı da malzemelere ulaşmak konusunda oldukça iyi bir şehirde faaliyet gösteriyor olmaları. Her büyüde gerekli olmasa da, bazı büyülerde özel olarak gerekli olan malzemeler bulunabilir. Örneğin bir papaz büyüsü için domuz kanı veya at tüyü gibi malzemeler gerekebilir. Bir vefk yazarken, özel mürekkep ve kağıda ihtiyaç duyulabilir. Bu gibi malzemelerin temini, küçük şehirlerde oldukça zorken, İzmir gibi büyük metropollerde çok daha kolaydır. İzmir medyum hocaları bu durumu da avantajlarına çevirerek, yaptıkları çalışmaları şekillendirebiliyor ve daha farklı büyüler üzerine çalışabiliyorlar.

Medyumluk tamamen deneyim ve kişinin nefesinin kuvvetine bağlı olarak şekillendiği için, İzmir medyum hocaları bu konuda fazlasıyla avantajlı. Hem deneyim hem de imkanlar doğrultusunda, büyü çalışmaları için İzmir medyum hocalarına güvenebileceğinize emin olabilirsiniz.

Ankara’daki medyum hocalar ile ilgili bilgi için önceki yazılarımıza bakabilirsiniz.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize gelen medyum hoca yorumlarını okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış

 • Cevapla
  FETİH
  Nisan 23, 2020 at 3:19 am

  Merhaba,
  İyi yorum da yapabiliyorsak herkese bir hocayı tavsiye edeceğim pişman olmayacaksınız.
  Medyum Ali Gürses adında bir hoca…
  Bu hocaya yaptırmış olduğum papaz büyüsü tam olarak istediğim gibi etkiye sahipti, tam olarak aradığım sonucu verdi. İnşallah sıkıntısı olanlar da bu şekilde çözüm bulurlar.
  Büyüyü bir haftada tamamlıyor, malzemeleri gönderiyor. Bazı dolandırıcılar bu büyünün malzemesiz yapıldığını söylüyor ama onların hepsi tuzak…
  Ben sonuçları da bir haftada aldım tabi bu durum yine kişiden kişiye göre değişebiliyor bazısı bir günde alıyor bazısı 21 günde alıyor ama 21 günü geçmediğini söyledi medyum ali hoca.

 • Yorum bırakın