Gösteriliyor:

belçika medyumları

Medyum Hoca Yorum

Belçika’daki Medyum Hocalar

Medyumluk işi sadece Türkiye içinde değil, dünyanın neredeyse her ülkesinde oldukça popüler bir uğraş. İnsanların manevi değerleri hangi ülkede bulunuyor olursanız olun ortak bir değerdir ve bu alemlere ait etkiler az veya çok herkeste görülür. Yabancı bir ülkede yaşayan bir insanda da manevi alemlerden kaynaklı bir etki ortaya çıkabilir, Türkiye’de yaşayan birinde de aynı şey gözlemlenebilir.

Belçika medyum hocaları, uzun süredir Avrupa’da yaptıkları yoğun çalışmalar ile insanların manevi alemlerin enerjileri konusunda çok daha net bilgiye ulaşmasını sağlamakta. Özellikle bu bilgilere aşina olmayan kişilerin manevi alemleri tanımasını ve hayatlarına etki ettiğini görmesini sağlayan hocalar, çok sayıda kişinin hayatının düzene girmesine de bu şekilde vesile olmakta.

Medyumluk işinde kullanılan yöntemler ve uygulamalar hocanın tercihine göre değişebiliyor. Belçika medyum hocaları ile farklı bir ülkede çalışan hocalar arasında büyük teknik farklar ortaya çıkabiliyor. Ancak, varılacak nokta tek olduğu için hangi yöntemin kullanıldığı aslında hiçbir önem arzetmiyor. Gayb alemlerinin her yerde aynı olması, hiç kimsenin bu gerçeği değiştiremeyecek olması ülkelerin medyumluk işindeki önemini de ortadan kaldırıyor.

medyum ali hoca şikayetleri

Belçika medyum hocaları gibi gurbette çalışan medyumlar sayesinde tanınır hale gelen bu alan yabancılar tarafından da ilgiyle takip ediliyor. Eskiye kıyasla çok daha fazla yabancının başvurduğu medyumlar, kendi kültürlerine benzer çalışmaları talep ederek gaybın gücünden aynı bizler gibi yararlanmayı istiyor.

Allah, gaybın nimetlerini dünyadaki her insana açık tutar. Bunun bilincinde olan medyum hocalar da kişinin kim olduğuna bakmaksızın istediği çalışmayı yerine getirmekte, hayatında bir şeylerin değişmesine vesile olmakta. Belçika medyum hocaları da bu gibi durumlar gereken her şeyi içten bir şekilde yapmakta, hatta müslüman olmayan insanların bu vesile ile doğru yola ulaşmasına bir vesile olmakta.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize gelen medyum hoca yorumlarını okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış

  • Cevapla
    mehmet
    Mart 24, 2021 at 9:47 pm

    restoran isletmeciligi yapiyorum uc sene once rusyaya geldim pandemi bizide vurdu isler kotuye gidince vefk yaptirip islere katkisi olsun diye dusundum ali gurses hoca ile calistim vefk icin rusyaya kadar sorunsuz islem yapti etkili olduda isler bir haftada acildi ben memnun kaldigim icin burada yazmak istedim kendisini ozellikle rusyaya kadar sorunsuz islem gonderdigi icin tesekkur ederim ali hocaya

  • Yorum bırakın