Gösteriliyor:

dolandırıcı medyumlar facebook

Medyum Hoca Yorum

Gerçek Medyum Hoca Tavsiyeleri ve Şikayetleri

Gerçek medyum hoca tavsiyeleri ve şikayetleri araştırması bir medyum hocaya gitmeden önce kesinlikle yapılmalıdır. Büyü kavramı manevi alemlere ait bir kavram olduğu için dikkat edilmesi gereken bir konudur. Hangi konuda büyü yapılmak isteniyorsa o konuda uzman olan medyum hocalarını seçmek önemlidir.

Gerçek Medyum

Medyum hoca bulmak özellikle son dönemlerde ortaya çıkan dolandırıcılar sebebiyle çok zorlanmaya başlanmış bir konudur. Medyum hocaya gitmek isteyen kişiler genelde hayatlarını daha kaliteli hale ve yaşanabilir hale getirebilmek için büyü yaptırmak ister. Fakat büyüler dolandırıcı ve kötü medyumlarda yapıldığı zaman kişiyi ciddi anlamda etkileyebilir. Bu sebeple büyü yaptırmadan önce doğru medyum hocayı bulmak için detaylı bir araştırma yapılması gerekir.

Medyum Hoca Tavsiyeleri

Medyum hoca tavsiyeleri okunurken en çok dikkat çekenler, medyum hocaların davranışlarıdır. Gerçek medyum hocalar para konuşmasından çok karşısındaki kişinin hayatına nasıl dokunacağını düşünür. Medyum hoca tavsiyeleri okunurken hocanın danışanını korkutmaya çalışıp çalışmadığını da araştırmak gerekir. Çünkü gerçek medyum hocalar hiçbir zaman korkutmaya yönelmez. Her zaman danışanını sakinleştirip sonuca odaklı çalışır.

Doğru medyum hocayı bulmak isteyenler hocanın yaptığı büyüleri de araştırmalıdır. Çünkü her büyü herkese yapılmaz. İmkansız olan büyülerin sözünü veren medyum hocaları genelde dolandırıcıdır. Bu sebeple olası büyüleri yapan medyum hocaları tercih etmek daha önemlidir. Medyumluk çok saygı duyulması gereken bir meslektir. Bu sebeple medyum hocanın yapamayacağı büyüleri onlardan istemek ve bunun için ısrar etmek de çok doğru olmayacaktır.

Medyum Hoca Şikayetleri

Medyum hoca şikayetleri oku sitelerinde de bazı dolandırıcı medyumların bulunduğu yorumlar yer alır. Fakat okunan şikayetler, güzel yorumlardan daha fazlaya o medyum hoca kesinlikle tercih edilmemelidir. Aynı zamanda sadece güzel yoruma sahip olan medyum hocalar da tercih edilmemelidir. Her hocanın elbette enerjisinin tutmadığı danışanları olabilir. Bu sebeple bazen kötü yorum ya da şikayet gelebilir. Fakat bu durum herkeste olacak diye bir şey de yoktur. Yorumlarda medyum hocanın korkuttuğuyla ilgili şikayetler varsa o hoca çok tercih edilmemelidir.

Medyum Hoca Bulmak

Uzman medyum bulmak bu piyasada ne kadar zor olsa da, gerçekten işini severek ve büyük tecrübeyle yapan medyumlar da mevcuttur. Medyumluk doğuştan gelen bir yetenektir. Sonradan eğitim alıp ya da kendini geliştirip medyum olmaz zordur. Fakat doğuştan gelen yeteneği üzerinde eğitim alarak kendini geliştiren medyumlar daha uzmandır. Bu sebeple medyum araştırması yaparken çok uzun sürelerdir bu mesleği yapan insanlar tercih edilmelidir.

Medyum hocaya gitmeden önce, onunla bir görüşme yapıp enerjilerin tutup tutmadığını tespit etmek de önemli olabilir. Eğer gidilen medyum hoca uzmansa zaten karşısındaki insanın şüpheli yaklaştığını fark eder ve onu rahatlatmaya çalışır. Bu durumda o gerçek bir medyum hoca denilebilir.

Dolandırıcılar sebebiyle gerçek bir medyum hoca bulmak maalesef çok zordur. Fakat biz sizlerin içini rahatlatmak için sitemizde yer alan medyum hocaların şikayetlerini ve tavsiyelerini bulunduruyoruz. Aynı zamanda sizler de görüşlerinize yer verebilirsiniz.

Sitemize sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini ana sayfada toplamaktayız. Medyum yorum ve şikayetlerini okumak, dilerseniz çalıştığınız medyumlar hakkında yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorum bırakın