İşinin ehli olmadığı sürece, her medyum hoca tüm büyü türlerine hakim olamaz. Eğer bir medyum büyü yapacaksa, mutlaka yeterli niteliklere sahip olmak zorundadır. Örnek vermek gerekirse, canbar büyüsü yapmak isteyen bir medyumun hem fiziksel, hem de enerjisel yetenekleri yeterli olmak zorundadır.

Canbar büyüsü yapılırken malzemelerin doğru temin edilmesi önemlidir. Bu şekilde bir çalışma yapacak olan medyum hoca, ceylan derisi ve özel mürekkepler gibi bulunması zor olan malzemeleri bulmak ve çalışma için kullanmak zorundadır. Medyumlar bunu yaparken fiziki olarak yetkinliklerini kullanır. Medyumun enerjisel olarak ne kadar güçlü olduğuna bakılmaksızın, bu tarz malzemelere erişimi olmaması halinde, canbar büyüsünü yapamayacağı gayet açıktır.

Bunun dışında ve çok daha önemli bir konu olarak, medyum hocanın nefesinin kuvvetli olması elzemdir. Nefesi güçlü olmayan bir medyum, yapacağı büyü çalışmasından asla tam anlamıyla verim alamaz. Büyü yapmayı denese bile istediği etkiyi göremeyeceği için sonuçları olumsuz olur. Bu tarz bir durumla karşılaşmamak amacıyla, medyum hocayı seçerken iyi bir araştırma yapmanız gereklidir. Özellikle canbar büyüsü gibi hem malzemesi hem de yapımı çok zor olan uygulamalarda, doğru medyum hocayı bulmak çok büyük öneme sahiptir.

Her ne kadar karmaşık ve zor olsa da, eğer doğru medyum hocayı bulursanız, canbar büyüsünden tam olarak verim alabilirsiniz. İyi bir medyum, ne olursa olsun, tüm büyülerde başarılı sonuç elde eder.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize gelen medyum hoca yorumlarını okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.