Gösteriliyor:

erkek arkadaşımdaki büyüyü bozdurmak

Medyum Hoca Yorum

Erkeğe Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü bozdurmak büyü yaptırmaktan daha karmaşık ve uzun bir süreçtir. Erkeğe yapılan büyü bozma işlemi kadına yapılan büyü bozma işlemi ile aynıdır. Büyü bozan hocalar erkek ve kadın cinsiyet ayrımı gözetmezler. Büyü bozulurken dikkat edilmesi gerek tek kural yapılan büyünün doğru bilinmesidir. Hangi büyünün yapıldığı doğru bilinirse büyü bozmak oldukça kolay bir işlemdir. Büyü bodruma işleminde önemli olan hangi büyünün bozulacağını bilmektir. Eğer büyü doğru bilinmiyorsa büyü bozdurmak oldukça karmaşık bir iştir.

Büyü Nasıl Yapılır?

Büyü, kişinin daha mutlu, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir hayat için yaptırdığı enerji çalışmasıdır. Özellikle başkasına büyü yapılması amacı ile medyuma gidiliyorsa büyü yapılacağı kişinin bu durumdan haberdar olması sağlanmalıdır. İnsanların kendilerine veya sevdiklerine kötülüklerden korunmak, mutlu olmak, sağlıklı olmak ve başarılı olmak için hocalara giderek özel semboller veya sözcüklerle yapılan işlemlerdir. Sitede bulunan hocalar erkeğe yapılan büyü bozmak konusunda oldukça deneyimli hocalardır. Büyüde her konu ve istek için yapılan uygulamalar farklıdır.

Mutluluk büyüsü için yapılan semboller ve sözcükler başka iken sağlıklı olmak için yapılan büyüde semboller ve sözcükler farklılık gösterir. Büyü iyi niyetlerle yapıldığı gibi kötü niyetlerle de yapılabilmektedir. Kötü insanlar kendi kötü enerjilerini sevmedikleri insanlara yansıtmak amacıyla kötü niyetli büyüler yaptırabilmektedir. Başkasına haberi olmadan büyü yaptırmak çok yanlıştır. Büyü yaptırırken dikkat etmesi gerek en önemli nokta hangi konu üzerine büyü yaptırmak istediğidir. Eğer hangi konuda enerji çalışması yaptırmak istediğini bilmiyorsa hocadan büyü hakkında danışmanlık alabilir.

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyüyü bozduracak kişi mutlaka kendini iyi ifade etmelidir. Erkeğe yapılmış büyüyü bozmak için öncelikle erkeğin hangi büyü etkisi altına olduğu doğru bilinmelidir.Büyü bozduracak olan kişi hangi kişilerden kötü enerji aldığını da bilmelidir bilmese bile tahmin etmelidir. Büyü bozulurken hangi büyünün yapılmış olduğu hangi kötü enerjinin yollanmış olduğu doğru tahmin edilmelidir.  Doğru büyü bulunduğunda büyü bozma işlemi oldukça kolay bir işlemdir.

Eğer kişinin etkisi altında olduğu bir muska tılsımlı bir nesne var ise büyüyü bozacak olan hoca öncelikle bu tılsımın veya muskanın dikkatli ve belirli kurallar eşliğinde ortadan kaldırmalıdır. Büyü yapmaktan daha önemli bir konu varsa o da yapılan büyünün bozulmasıdır. İyi niyetlerle yapılan büyüler kadar kötü niyetlerle yapılan büyülerde vardır.

Kötü insanlar kötü enerjileriyle kişiye zarar verebilmektedirler. Bu gibi durumlarda büyüyü bozacak olan hoca öncelikle kötü enerji veya büyünün ne olduğunu tespit etmeli ve ona göre bir yol izlemelidir. Erkeklere yapılan büyüyü bozmak kadınlara yapılan büyüyü bozmak abi karmaşık bir işlemdir. Bu durumda büyü bozan hoca büyü yapan hocadan daha zor bir görevi üstlenmiş olur. Kendinize veya sevdiniz birine büyü yapıldığından şüpheleniyorsanız mutlaka bir hocadan yardım almasınız. Bu konuda detaylı bilgi almak, büyüyü tespit etmek ve bozulması yönünde destek almak için profesyonel bir medyum hoca ile iletişime geçebilirsiniz.

Sizlerden sayfamıza gelen tüm yorumları ana sayfada toplamaktayız. Okumak ve dilerseniz yorum göndermek için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorum bırakın