Gösteriliyor:

keçiören medyum hocalar

Medyum Hoca Yorum

Medyum Semiha Arslan

Medyum olmak ve bu işi layığıyla devam ettirmek herkesin yapabileceği bir şey değildir. Üstün bilgi birikimi ve yüksek tecrübe gerektirir. Eğer medyum hoca eğitimli değilse, yaptığı büyü çalışmaları da tutarsız olacaktır. Bir medyum hocaya ihtiyaç duyuyorsanız, çok sayıda farklı isimle karşılaşabilirsiniz. Bu arayışta hem gerçek medyumlar hem de sizi kandırmak için kendini gerçekmiş gibi gösteren sahte medyumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, tek yardımcınız Medyum Semiha Arslan gibi çok sayıda medyum hakkında yorum yapılan siteler olacaktır.

İster Medyum Semiha Arslan, ister başka bir hoca olsun, bir medyum hocanın gerçek olup olmayacağını anlamak sadece o hoca ile çalışarak mümkün olur. Herkesin her medyum ile çalışamayacağı ve yeterli tecrübeyi edinemeyeceği malum olduğu için, mecburen hakkındaki yorumları ve şikayetleri okumanız gereklidir. Medyum Semiha Arslan gibi, her hocaya ait yorumu bu platformlarda bulabilirsiniz.

İnternette dolandırıcı medyumların sayısı çok olsa da, aynı şekilde yorum ve şikayetlerin yazıldığı sitelerin sayısının da fazla olması bu isimlerin foyasının ortaya çıkmasını sağlıyor. Her ne kadar insanların bu yorumları yapabilmek için başından kötü tecrübeler geçiyor olsa da diğer insanların mağdur olmasını bu şekilde engelliyorlar.

İnternette sadece Medyum Semiha Arslan hakkında değil, tüm medyum hocalar hakkında bir şeyler bulmak mümkün. Eğer gerçek bir medyum hoca arıyorsanız, mutlaka araştırma yapmanız gereklidir. Yeterli araştırmayı yapmadığınız zaman mağdur olmanız ve dolandırılmanız oldukça olası. Bu nedenle ister Medyum Semiha Arslan olsun, ister herhangi bir başka medyum hakkındaki yorumları ve şikayetleri okumalısınız.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize Medyum Semiha Arslan hakkında gelen yorumları okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış

 • Cevapla
  Nilay
  Nisan 23, 2020 at 3:16 am

  İnsanın gözünü kör ediyor derler ya aşk, gerçekten öyleymiş.
  Ben aşık olduğum için kavuşmak umuduyla Medyum Salih’e aşk büyüsü yaptırdım.
  Yaptırdığım aşk büyüsü tabiki tutmadı. Medyum Salih’in dolandırıcı olduğunu daha o zamanlar bilmediğim için herhangi bir kötü düşünce gelmedi aklıma.
  Medyum Salih bu şekilde umut verip, kesin tutacak, kesin olarak sonuç alacaksın diyerek benden tam üç kez büyü parası aldı.
  Artık daha fazla verecek param olmadığını çakınca da telefonlarımı engelledi. Mesajlarıma cevap da vermiyor. Hakkımı haram ediyorum.

 • Yorum bırakın