Gösteriliyor:

medyum ali gürses 2021 yorum

Medyum Hoca Yorum

Medyum Ali Gürses

Medyum olmak ve bu işi layığıyla devam ettirmek herkesin yapabileceği bir şey değildir. Üstün bilgi birikimi ve yüksek tecrübe gerektirir. Eğer medyum hoca eğitimli değilse, yaptığı büyü çalışmaları da tutarsız olacaktır. Bir medyum hocaya ihtiyaç duyuyorsanız, çok sayıda farklı isimle karşılaşabilirsiniz. Bu arayışta hem gerçek medyumlar hem de sizi kandırmak için kendini gerçekmiş gibi gösteren sahte medyumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, tek yardımcınız Medyum Ali Gürses gibi çok sayıda medyum hakkında yorum yapılan siteler olacaktır.

İster Medyum Ali Gürses, ister başka bir hoca olsun, bir medyum hocanın gerçek olup olmayacağını anlamak sadece o hoca ile çalışarak mümkün olur. Herkesin her medyum ile çalışamayacağı ve yeterli tecrübeyi edinemeyeceği malum olduğu için, mecburen hakkındaki yorumları ve şikayetleri okumanız gereklidir. Medyum Ali Gürses gibi, her hocaya ait yorumu bu platformlarda bulabilirsiniz.

İnternette dolandırıcı medyumların sayısı çok olsa da, aynı şekilde yorum ve şikayetlerin yazıldığı sitelerin sayısının da fazla olması bu isimlerin foyasının ortaya çıkmasını sağlıyor. Her ne kadar insanların bu yorumları yapabilmek için başından kötü tecrübeler geçiyor olsa da diğer insanların mağdur olmasını bu şekilde engelliyorlar.

İnternette sadece Medyum Ali Gürses hakkında değil, tüm medyum hocalar hakkında bir şeyler bulmak mümkün. Eğer gerçek bir medyum hoca arıyorsanız, mutlaka araştırma yapmanız gereklidir. Yeterli araştırmayı yapmadığınız zaman mağdur olmanız ve dolandırılmanız oldukça olası. Bu nedenle ister Medyum Ali Gürses olsun, ister herhangi bir başka medyum hakkındaki yorumları ve şikayetleri okumalısınız.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize Medyum Ali Gürses hakkında gelen yorumları okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 yorum yapılmış

 • Cevapla
  Allah razı olsun
  Mart 29, 2018 at 1:35 am

  Merhaba, öncelikle buradan Medyum Ali Gürses’I tavsiye eden arkadaşa teşekkür ederim. Evliliğimi onun vesilesiyle kurtardığımı söyleyebilirim. İki çocuk annesiyim, çocuklarımın ortada kalacağı bir durum oluşmadan medyum ali gürses sayesinde kurtulmuş oldum. Aramıza giren kadın soğutma büyüsüyle aniden kayboldu resmen. Bir gün sürekli kocamın peşinde dolaşırken ertesi gün kayıplara karıştı işinden istifa etmiş ne olduysa artık. Ne oldusu bittisi beni ilgilendirmiyor ben sonuca bakarım allah ali hocadan razı olsun diyorum sadece. Onun sayesinde iki çocuğumun huzuru var evimiz yıkılmadı.

 • Cevapla
  Nadir
  Eylül 30, 2019 at 1:36 am

  Şu an eşimle mutlu bir yuva kurmak için yapmadığımız şey, uğraşmadığımız konu kalmadı. Özellike kayınvalidem evlenmememiz konusunda büyük baskı yapıyordu. Eşimin ailesi de aynı şekilde evlenmememiz için elinden geleni yaptı. Akrabalar, arkadaşları, herkes birbirimize uyumlu olmadığımızı söyledi.

  Ali Gürses hocamı internetten buldum. Kendisiyle görüştüğümüzde başımdan geçenleri birer birer anlattım ve ne yapabileceğimiz konusunda fikir edindim. Konuşmamız sonucunda ne yapacağımızı belirledik ve bunun için çalışmaya başladık… Vefk yolladı 40 gün taşınacak ve bir talimat iletti. Talimata uygun şekilde günlere devam ederken bir süre sonra beraberliğimize karşı olan herkes bir anda 180 derece değişti ve bizi desteklemeye ikna olmaya başladılar 🙂

  Yorumumun başında söylediğim gibi, şu an eşimle mutlu bir yuvamız var. Allah razı olsun, çalışmamız işe yaradı ve her şey düzeldi.

  İnternet ortamında adını kullananlar da gördüm Ali beyin. Bahsettiğim Ali Hocanın telefonu 0535 590 62 75 sitesi de medyumali.com adının kullanan sahtelerine dikkat edin.

 • Yorum bırakın