Gösteriliyor:

medyum hoca ücretleri

Medyum Hoca Yorum

Medyum Vedma Rana

Çiftler arasında kurulabilecek en kutsal bağlardan biri olan evlilik bağı büyü ile de kurulabilmektedir. Medyum Vedma Rana veya başka bir medyum ile çalışarak yaptıracağınız evlilik büyüsüyle evlenmesini istediğiniz iki kişiyi asla bozulmayacak bir bağ ile bağlamak mümkündür.

Medyumlar evlilik büyüsü yaparken kişilerin asla bu büyünün etkisinde çıkmaması için özel olarak çaba gösterirler. Bugün evlilik büyüsü yapılan iki kişi arasındaki büyü etkisi yıllar sonra da devam edecektir. Gerçek bir medyum tarafından yapılan büyü asla kendiliğinden bozulmaz. İster Medyum Vedma Rana ile çalışanlardan olun ister başka bir medyumu tercih etmiş olun, eğer yapılan evlilik büyüsü doğru şekilde yapıldıysa sonucu çok net olacaktır.

Evlilik büyüsü gibi büyüler diğerlerine kıyasla daha hassastır. Hiçbir zaman bozulmaması gerektiği için medyumun daha büyük emek vermesi şarttır. Bu iş için çalışacağınız medyumu doğru seçmek de çalışmayı yaptıracak kişinin sorumluluğudur. Sitemizde bu seçimi kolaylaştırmak amacıyla, daha önce çalışmış kişiler tarafından Medyum Vedma Rana ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorumları bulabilirsiniz.

medyum vedma rana

Evlilik büyüsünden sonuç almak için güçlü bir nefese sahip hocaya ihtiyaç duyulur. Medyum bu çalışmada ne kadar çok tecrübe edinmişse yine aynı şekilde o kadar net etki eden bir büyü ortaya çıkar. Medyum Vedma Rana’nın evlilik büyüsü de tıpkı diğer medyumlar tarafından yapılan evlilik büyüleri gibi insan enerjileri üzerinde baskı kurar. Diğer insanların birbirine olan bakışını değiştirmek fazlasıyla zordur, yalnızca işinin ehli tarafından yapılabilir. Manevi alemlerde olan her çalışma zor olsa da aşk ve evlilik gibi çalışmalarda ihtiyaç duyulan enerji çok daha yüksektir.

Medyum tarafından doğru şekilde yapılmış olan evlilik büyüsü daha ilk günlerden itibaren etkisini gösterebilir. Hangi yöntemin kullanıldığına bağlı olarak ortaya çıkan etkiler sonuç alınana kadar artarak devam eder. Bazı durumlarda sadece evlilik büyüsü değil, öncesinde de aşk büyüsü gibi çalışmaların yapılması gerektiği unutulmamalıdır. Çalışacağınız medyum hangi büyülere ihtiyaç duyulduğunu net biçimde belirtecektir. Medyum Vedma Rana veya herhangi bir medyum ile çalışırken güvenilir bir isim belirlemiş olmanız bu nedenle çok önemlidir.

Evlilik büyüsü yalnızca başka bir medyum tarafından büyü bozma çalışması yapılırsa bozulur. Aksi takdirde zaman içerisinde etkisini yitirmez veya azalmaz. Eğer çevrenizde size büyü yapacak kötü niyetli insanlar yoksa herhangi bir ek çalışma gerekli değildir. Ancak aksi durumlarda korunma vefkleri ile büyü koruma altına alınabilmektedir.

Medyum Vedma Rana ve diğer medyumlar hakkında yazılmış yorumları okumak, dilerseniz kendi yorumunuzu yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

4 yorum yapılmış

 • Cevapla
  MUSTAFA
  Nisan 19, 2020 at 11:43 am

  YURTDIŞINDAYIZ DİYE BİZİ DOLANDIRAN MEDYUMLARA HAKKIMI HARAM EDEREK YORUMUMA BAŞLAMAK İSTİYORUM NASIL OLSA UZAKTAYIZ PEŞİNE DÜŞEMEYİZ DİYE BİZİ SAZAN OLARAK GÖRÜYORLAR RESMEN

  BU KADAR DOLANDIRICI ARASINDA DA BU İŞİ DOĞRU DÜRÜST YAPAN MEDYUM ALİ GÜRSES’İ DE TEBRİK EDİYORUM. KAÇ DEFA DOLANDIRILDIKTAN SONRA MEDYUM ALİ HOCAYI BULARAK YİNE KORKA KORKA BİR VEFK YAPTIRDIM. VEFK ELİME SORUNSUZ GEÇİNCE İNANIN ŞAŞIRDIM ÇÜNKÜ KESİN YİNE BOŞA GİDEN BİR PARADIR DİYE BAKIYORDUM

  VEFKİN ETKİSİNİ DE GÖRÜNCE ARTIK TAMAM DEDİM. ÇEVREMDEKİLERE DE ÖNERİYORUM KENDİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMDAN DA PAYLAŞIYORUM. ALLAH BİNLERCE KEZ RAZI OLSUN BU ADAMDAN, BU MESLEĞİN ADINI LEKELEYEN DOLANDIRICILAR ARASINDA KAYBOLUP GİTMESİN HAKKINI YEMESİNLER

  • Cevapla
   mert
   Nisan 19, 2020 at 11:53 am

   ali gürses hocanın sitesi medyumali.com değil mi

   • Cevapla
    MUSTAFA
    Nisan 19, 2020 at 11:54 am

    EVET DOĞRU

 • Cevapla
  maria
  Mart 24, 2021 at 9:53 pm

  Ben Yurtdisindayim almanyada calisiyorum buradayken kimseyi bulamayip hataya dusup gittim medyum gizemle calistim guvendim guya en basta ama hic dedigi gibi olmadi
  vefk istemistim vefk yapamam dedi ama vefk parasi aldi buyuyude uzaktan yaptim dedim gecti malzeme bile gondermedi
  cok arkadasina dusmedim ama hakkimi haram ediyorum yuzunede soyledim engelledi sonra beni
  calismayi dusunenler varsa yapmasin

 • Yorum bırakın