Gösteriliyor:

medyum ali gürses ifşa

Medyum Hoca Yorum

Medyum Hoca Yorumları

Medyumhocayorum.com’a hoşgeldiniz.

Gerçek ve dolandırıcı medyum hocaları birbirinden ayırmak hiç de kolay bir şey değil. Dolandırıcılık konusunda uzmanlaşmış çok sayıda insan, kendini medyum olarak tanıtıp, insanları kandırmakta. Bu işi uzun süredir yapmaları ve tecrübe edinmeleri nedeniyle, gerçek medyum hocaları birebir taklit edebilmekteler.

Gerçek medyum hocaların adını kullanarak insanların güvenini kazanan dolandırıcılar, binlerce liraya varan maddi kayıplara neden olarak, hem maddi hem de manevi açıdan ihtiyaç sahiplerini zor durumda bırakıyor. Bu gibi durumlarda ne yapacağınızı bilemediğiniz için, dolandırıcıların ağına düşerek problem içerisine girilebiliyor.

Dolandırıcı medyum hocaların bir numaralı yöntemlerinden olan sahte profiller, internetin her yerinde karşınıza çıkabilir. Farklı kişilerin isimleriyle açılmış, her birinde gerçekmiş gibi hazırlanan fotoğraflar bulunan bu profillerde dolandırıcı hocalar övülmekte, gerçekten medyumluk işiyle uğraşan gerçek hocalar yerilmektedir.

Neyse ki, internetin kötü tarafları olduğu gibi iyi tarafları da bulunuyor. Medyum hocalarla çalışmış insanların pek çoğu, yorum platformlarına yaşadıkları deneyimleri kaydederek insanlara rehberlik etmeye çalışmakta. Bu sayede, daha önce kendini gerçek medyum olarak tanıtmış pek çok şarlatan ifşa edilmektedir.

Medyum arayışı içinde olan insanların duygularından faydalanan bu dolandırıcılar, internetin her yerinde kendilerini iyi kamufle ediyor olsalar da, gerçek insanların yorumları bu kişilerin foyasını ortaya çıkarıyor. Eğer bu dolandırıcı medyumların tuzağına düşmek istemiyorsanız, çalışacağınız hoca hakkında yapılan yorumları okumanız oldukça önemli. Eğer medyum hoca hakkında olumsuz yorumlar ağırlıktaysa, alternatifleri değerlendirmeniz tavsiye edilmekte.

İnsanlar birbirleriyle tecrübelerini paylaştıkları sürece, diğer masum kişilerin dolandırıcıların ağına düşmesi zorlaşacaktır. Siz de aynı şekilde bildiğiniz dolandırıcı ve gerçek medyumları paylaşarak ihtiyaç sahibi kişilere rehber olabilirsiniz. Araştırma hayatın her alanında önemli olsa da, iş medyum hoca arayışına geldiğinde çok daha büyük özen gerektirmektedir. Aksi takdirde sonuçlar hem maddi hem de manevi boyutta geri dönülemez hale gelebilmekte.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Yorumlarınızı sadece aşağıdaki formdan iletirseniz ve yorumlarınızda hakaret içerikli kelimeler kullanmazsanız seviniriz.

135 yorum yapılmış

 • Cevapla
  Meryem
  Mart 30, 2018 at 11:03 pm

  Merhaba arkadaşlar ben İzmir yazıyorum 29 yaşında bir bayanım bundan 10 yıl önce hiç sevmediğim birisi ile sırf ailelerin zorlamasıyla evlenmek zorunda kaldım. Ailemden yana hiç yüzüm gülmediği yetmezmiş gibi evlendiğim günden itibaren eşim tarafından sürekli şiddet maruz kalıyorum. Sığınabileceğim hiç kimsem olmadığı için kendi çabalarımla araştırdığım Medyum erdoğan aradım yaşadığım sıkıntılarımı ve bunlar için nasıl bir yola başvurmam gerektiğini kendisine sordum. Yaklaşık 35 dakikalık bir telefon görüşmesi gerçekleştirdim. Kendisiyle detaylı bir şekilde konuştuğumda genelde bu tarz vak’alarla çok karşılaştığını ve yaptığı işlemler sonucunda kesin sonuca ulaşacağımı söyleyerek soğutma büyüsü adını verdiği bir çalışma önerdi. Bu işlemin 1 ila 35 günlük sürede kesin sonuç ulaşabileceği mi Aynı zamanda bana işlem süreci içerisinde her gün okunması gereken bir dua önerdi. İkna olup hesap numarasına parayı yatırdım aradan 1 hafta geçtikten sonra bir zarfın içerisine konulmuş vefk geldi . Relg dönemleri hariç her gün söylediği şekilde vefki yanımda taşıdım ilk 2 haftadan itibaren söylediği bütün talimatlara uymama rağmen değişen bir şey yok 35 gün geçmesine rağmen olumlu bir sonuç ulaşamadım. Artık telefonlarıma da cevap vermiyor kendisine işlem yaptıran arkadaşlara asla tercih etmiyorum. Haram zehir olsun verdiğim para çoluk çocuğundan çıkar inşallah

 • Cevapla
  Hakan
  Mart 30, 2018 at 11:05 pm

  45 YAŞINDAYIM YILLAR ÖNCE SEVEREK EVLENDİĞİM EŞİMDEN ANLAŞMAZLIKLARDAN ÖTÜRÜ AYRILMA KARARI ALDIK TÜRKİYE’DE OLDUĞU SÜREÇ İÇERİSİNE ÇOCUKLARIMI HER HAFTA SONU GÖREBİLME DURUMUM OLUYORDU ANCAK BUNDAN 2 YIL ÖNCE ORTAK ALDIĞIMIZ BİR KARAR DOĞRULTUSUNU ÇOCUKLARLA BİRLİKTE AVUSTRALYA’ YA GÖNDERDİĞİM GÜNDEN BERİ ÇOCUKLARIMA HASRET KALDIM HER TÜRLÜ YERE KURUMA BAŞVURMAMA RAĞMEN HİÇ BİR SONUÇ ELDE EDEMEDİM EN SON ÇARE OLARAK BİR MEDYUM ARAŞTIRMAYA KARAR VERDİM ANCAK İNTERNET’TE GÖRDÜĞÜM VE ARAŞTIRMA YAPTIĞIM BİR ÇOK HOCA HAKKINDA OLUMSUZ YORUMLAR GÖRÜYORUM BANA ÖNEREBİLECEĞİNİZ BİR MEDYUM VAR MI LÜTFEEN YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

 • Cevapla
  Selin
  Mart 30, 2018 at 11:06 pm

  Lise yıllarında tanıştığım erkek arkadaşımla uzun yıllardır yolunda giden bir ilişkimiz vardı. Her ne kadar bazen tartışmalı bir ilişkimiz olsa da onu çok seviyorum ve ayrılmak istemiyorum. Uzun zamandır evlenmek istediğimi söylememe rağmen her zaman bir bahane buluyor ya da konuyu bir şekilde başka bir yere çekiyordu. Bir arkadaşımla bu durumu konuşurken bana bir Medyuma danışmam gerektiğini söyleyerek daha önce çalıştığını söylediği Medyum Emre Aktaş telefon numarasını verdi . Kendisini arayarak ilişkimizin ilk yıllarında itibaren yaşadığım her şeyi kendisine bir bir anlattım bana bununla ilgili yapabileceği aşk ve bağlama adını verdiği bir büyü önerdi bu işlemin 1 ila 30 gün arasında kesin sonuç vereceğini ve işlemde herhangi bir sonuç almadığım taktirde paramı iade edeceğini veya işlemi yenileyebileceğini söyledi. 1 saatlik konuşmanın ardından beni ikna etti ve söylediği hesaba 2 bin tl para geçtim. 1 gün sonra bir kargo poşetinde içinde vefk ile birlikte 2 adet kağıda yazılmış duaları gördüm işlemin ilk gününden itibaren hiç aralıksız bütün söylediği talimatlara uymaya başladım aradan o kadar zaman geçmesine rağmen hiçbir sonuç yok. Günlerdir aramama rağmen telefonlarıma cevap vermiyor. Sizce dolandırıldım mı arkadaşlar daha önce kendisiyle çalışmış birisi varsa lütfen yazsın

 • Cevapla
  DOLANDIRICI PENÇELİ BURAK HOCA
  Mart 30, 2018 at 11:07 pm

  Daha önce kendisine aşk ve bağlama büyüsü için başvuruda bulunduğum Medyum Pençeli Burak denen kişi tarafından tamı tamına 3800 tl dolandırıldım arkadaşlar telefonla 1 saatlik konuşmanın ardından beni çok güzel bir şekilde ikna etti ve aradan geçen 3 haftadan sonra işlem tutmayınca ne telefonlarıma cevap verdi nede attığım maillere bunun üzerine daha düzgün bir araştırma yaptıktan sonra kendisi hakkında bir çok insanı bu yolla dolandırıp paralarını gasp ettiğini örgendim siz siz olum sakın bu dolandırıcıya para kaptırmayın bEN YANDIM siiz yanmayın

 • Cevapla
  gamze
  Mart 30, 2018 at 11:09 pm

  Evli 2 çocuk annesi bir bayanım eşimle severek evlendik .Evliliğimizin ilk yıllarında her şey çok iyi gidiyordu ama özellikle son zamanlarda eşimin bana ve çocuklarıma olan yaklaşımı tamamen değişmeye başladı eve sürekli geç geliyor ve her geldiğinde kör kütük sarhoş oluyordu. Geçen yıl çalıştığı şirketten çıkarıldığı zamandan beri böyle ilk zamanlarda bu duruma çok ses çıkarmıyordum Ancak en son yaptığıyla neye uğradığımı şaşırdım beni başka bir kadınla aldattığını öğrendiğim gün sanki kafamdan aşağıya kaynar sular döküldü Bu kadar yıl emeğimi onun için yaptığım fedakarlıkları görmezden gelmesi benim iyice psikolojimi bozdu uzun bir süre bu durumdan haberdar olduğumu ona söylemedim. Bir arkadaşımla konuşurken dayanamayıp eşimle aramda geçen bu durumu anlattım Banaa daha önce onunda eşi arasında bir takım sıkıntılar olduğunu ve bu durumu çözmek için bir Medyuma danıştığını söyledi Bende son bir umut olarak nette araştırdığım Medyum fadime denen dolandırcıyı buldum hakkında yazılanları okuduktan ve uzun bir telefon görüşmesi yaptım bana Papaz büyüsü denilen bir çalışma önerdi ve bu çalışmanın 100%100 başarı oranı olduğunu söyledi . Uzun bir telefon görüşmesinin ardından söylediklerine ikna olup İşleme başlama kararı aldım aradan 1 hafta geçtikten sonra elime 1 zarfın içine konulmuş Muska ile 4 adet malzemeden oluşan bir paket geldi bunun yanı sıra mail üzerinden 1 sabah biri akşam okunmak üzere iki tane dua gönderdi işleme başladığım ilk günden itibaren söylediği talimatların tamamına uydum işlemin 15 gününde gönderdiği muskayı evde kaybettim arayıp kendisine durumu anlattığımda bana yapılabilecek hiçbir şey olmadığını yeni bir işlem yapması gerektiğini söyleyerek 2300 tl daha para istedi o ara maddi durumum müsait olmadığı için parayı gönderemedim aradan geçen 10 günden sonra bana gönderdiği muskayı montumun cebinden buldum. Bu arada internette kendisi hakkında yazılan olumsuz yorumlarıda okumuştum iyice şüphelendim yakın bir akrabamın tanıdığı 3 kez hatim indiren bir yakımıza danıştım ve bu muskanın hiçbir anlam ifade etmediğini söyledi gönderdiği dua kendisine söyledim o dualarında gerçekle uzaktan yakından alakası olmayan anlam içermeyen yazılar olduğunu örgendim. Siz siz olun sakın bu tarz dolandırıcılara para kaptırmayın umut tacirliği yapıp kul hakkı yiyen düzenbazlara sakın inanmayın..

 • Cevapla
  ESİN
  Mart 30, 2018 at 11:12 pm

  Yıllardır birlikte olduğum erkek arkadaşım söz evliliğe geldiği zaman bir şekilde konuyu değiştirmeyi başarıyor beni sürekli oyalıyordu bir arkadaşımla bu konu hakkında konuşurken bana daha önce geri getirme büyüsü adını verdiği bir çalışma yaptırdığını ve çalışmanın sonucunda 100%100 başarılı olduğunu söyleyince Medyum Ali Gürses hocayı buldum ilk başta her ne kadar bu işlere inanmıyor olsam da internette hakkında birçok olumlu yorum gördüm bununla birlikte daha önce Mısır başta olmak üzere bir çok yerde eğitimleri olduğunu gördüm kendisini aradım ve yaklaşık 45 dakika boyunca derdimi anlattım bana daha önce birçok kez bu konularda kendisine danışıldığını ve işlemin sonucunda kesin sonuç alındığını ve işlemde herhangibi bir sıkıntı yaşandığında tekrar yenileme yapabileceğini söyleyince ikna oldum ve işleme başladık ilk haftalarda çok bir fark göremedim ancak 1 haftanın sonunda bırakın evlenmeyi ilişkinin başından beri bana bu kadar nazik davranmayan adam birden inanılmaz bir şekilde değişmeye başladı nazik kibar anlayışlı o kadar değişti ki ben bile böyle bir etkisi olacağına inanmamıştım Allah sizden bin kere razı olsun Medyum Ali Gürses sayenizde her şey çok güzel gidiyor. 1 ila 30 arasında bu kadar başarılı bir işlemi gerçekleştirdiğiniz için size minnettarım İşlem yaptırmak isteyen arkadaşlar

 • Cevapla
  Nazlı
  Mart 30, 2018 at 11:14 pm

  Evliliğimin ilk yıllarından beri kayınvalidemin benimle uğraşması ve eşimle aramızı bozup ayırmaya çalışmaları bir türlü bitmiyordu. Bu duruma kadar kızıyor olsam da eşimi çok sevdiğim için görmezden geliyordum ancak yaptıkları şeyler görmezden gelinmeyecek gibi değildi daha önce mutluluğumuzu bozmak için papaz büyüsü adında bir büyü yaptırmıştı. Eşimdeki bir takım hareketlerin değişmeye başladığını görünce durumdan iyice şüphelendim evde bir temizlik yaptım yatak odam başta olmak üzere evin bir çok yerinde muska buldum. İnternette araştırdığım bir hocaya bu muskayı açıp fotoğrafları gönderdim bana eşime kara büyü adını verdiği bir büyü yapıldığını söyledi . Tüm bunlar yetmezmiş gibi birde yakın bir arkadaşının kızını eşime ayarlamaya kalktı. Bu yaptıklarından sonra eşime bulduğum muskaları ve yaptığı bütün ayırma planlarımı anlattım. Kayınvalidemle uzun bir süre görüşmeme kararı aldık ama bu seferde çocuklarımla konuşup beni ve eşimi sürekli kötülemeye başladı . Bu duruma daha çok katlanamadım ve bir arkadaşımın vasıtası ile nette birkaç medyum araştırdım karşıma Medyum Kenan hoca diye birisi çıktı kendisine başından sonuna kaynanamın bize yaptıklarını anlattım ve bana çok etkili olacağını söylediği Kara büyü adında bir çalışma önerdi. Kesin sonuç alacağımı söyledi. İşlemin başladığı tarihten itibaren olan bütün gelişmeleri tek tek kendisine anlatmam gerektiğini ancak bu şekilde kesin sonuç alabileceğimi söyledi ikna oldum ve hesabına 3000tl para geçtim işleme başladığımız ilk haftalarda telefon görüşmelerimiz oluyordu uzun uzun konuşup yaşadıklarım hakkında tek bilgi veriyordu. 1 ila 45 gün kesin sonuç demesine rağmen aradan 60 gün geçti. Şimdi kendisini arayıp işlemi yenilemesini istediğimde beni kayınvalideme durumu anlatmakla tehdit ediyor. Siz siz olun sakın BU ADAMA PARA KAPTIRMAYIN….

 • Cevapla
  zehra
  Mart 30, 2018 at 11:15 pm

  DAHA ÖNCE BİR ÇOK MEDYUMLA ÇALIŞMIŞ BİRİSİ OLARAK SAKIN Medyum Cüneyt Medyum Olcay Medyum Medyum Orhan denen bu dolandırıcılarla çalışmayın ben yandım siz yanmayın

 • Cevapla
  orhan
  Mart 30, 2018 at 11:17 pm

  İyi akşamlar, arkadaşlar Uzun zamandır birlikte olduğum bir kız arkadaşım var. Son zamanlarda bana olan HAREKETLERİ tamamen değişti . Artık eskisi gibi davranmıyor. Onu çok sevdiğim için kaybetmemekte istemiyorum 3 yıldır ilişkimiz için o kadar çok şeyden geçiştirmişliğimiz oldu ki ne yapmam gerektiğini bir türlü kestiremedim. Kız kardeşimin önerisi üzerine İnternet’te araştırma yaptım ancak güvenebileceğim bir Medyumda bulamadım . DAHA ÖNCE İŞLEM YAPTIRDIĞINIZ VE KESİN SONUÇ ALDIĞINIZ BİR MEDYUM ÖNERE BİLİRSENİZ SEVİNİRİM 

 • Cevapla
  jale
  Mart 30, 2018 at 11:18 pm

  Selam BEn Almanya’dan yazıyorum nişanlımla evlilik arifesindeyken ailelerimizin arasında çıkan tartışmadan dolayı ilişkimizi sonlandırmak zorunda kaldık. Bir birimizi çok sevmemize rağmen ailelerimizi karşımıza almamak için uzun süre ayrı kaldık ama ne o bensiz ne ben onsuz olamıyoruz. Aileler arasında kaldığımız içinde ne yapacağımızı bilemiyorduk. Geçen ay yakın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Medyum Ali Gürses buldum. Kendisiyle yaşadığım sıkıntılarımı ve nişanlımı anlattım bana bu tarz konularla alakalı çok dönüş olduğunu ve genelde yaptığı işlemlerde kesin sonuç alındığını söyledi. İlk başta kendisini çok araştırma fırsatım olmadığı için hemen işleme başlamadım bir çok sitede ve kendisi hakkında okuduğum yorumlarda Mısır olmak üzere farklı ülkelerde bu alanda eğitimi olduğunu özellikle Parapsikoloji , kuantum Bioenerji alanında da eğitim aldığını ve İnternet’te okuduğum yorumlarda göz önünde bulundurarak kendisiyle işleme başlama kararı aldım ilk 2 hafta gözle görülecek kadar olmasa da uzak tefek bazı gelişmeler yaşıyordum. İşlemin 3 haftasındayız ve İNANILMAZ BİR ŞEKİLDE GELİŞMELER YAŞAMAYA BAŞLADIM yakında aileleri tekrar bir araya getirip bu sorunu çözeceğiz gibi gözüküyor. Bu sorunda hallettiğimiz zaman ortada hiçbir sıkıntımız kalmayacak. çok teşekkür ederim size Medyum Ali Gürses İşlemin sonuç unu sabırsızlıkla paylaşmayı bekliyorum 🙂

 • Cevapla
  şule
  Mart 30, 2018 at 11:38 pm

  Eşimle 10 yıldır evliyiz ondan önce 2 yıl kadar flört dönemimiz oldu ilk zamanlar çocuk yapmayı hiç düşünmedik. Mutlu anılar biriktirmeyi planlamıştık. Bunların birçoğunu elde etmeyi başardıkta, 3 yıl önce bir karar aldık ve çocuk yapmaya karar verdik. O kararı aldığımız günden beri hiçbir şekilde çocuk sahibi olamıyoruz. Gitmediğimiz doktor görmediğimiz tedavi kalmadı en az 5 kez tüp bebek tedavisi gördüm psikolojim iyice bozuldu. Eşimde durumu ne kadar bana belli etmemeye çalışıyor olsa da ne zaman birbirimize baksak gözlerimiz doluyor birbirimizi çok sevdiğimiz için ayrıda yapamıyoruz. 3 aydır doktorlardan ümidimi kestim ve farklı yollar denemeye başladım. Araştırmalarım sonucunda nette birçok Medyum buldum. Medyumlara inancımız olmasa da bir kere deneme ye karar verdik , aklımıza yatan birkaç hocayı araştırdık içlerinden elediklerimin oldu en son konuştuğumuz Medyum El Rashid hocayla iletişime geçtim. Yıllardır içimde olan çocuk özlemini kendisine anlattım bana bu işlemin zor bir işlem olduğunu ve bu işlemin tutmasının 1 ila 45 gün arası gerçekleştiğini işlemin başarısız olduğu taktirde tekrar ücretsiz olarak yenilendiğini söyledi . Benimle uzun ve güvenilir bir şekilde konuştuğu için dolandırılabileceğim aklımın ucundan bile geçmemişti. 35 dakikalık konuşmanın ardından hesap numarasını istedim ve hiç vakit kaybetmeden işleme başlamak için 3800 tl para gönderdim . Aradan geçen 2 haftadan sonra elime bir muska ulaştı. Bu kadar uzun sürede gönderdiği kargodan Şüphe duyduğum için bir hocaya başvurdum. Bana gönderdiği muska ile dua’nın ne anlama geldiğini sordum. İçinde hiçbir anlam ifade etmeyen bir muska olduğunu ve dua’larında kaybettiğin bir eşyayı bulma dua’sı olduğunu söyledi kendisini arayıp bu gönderdiği çalışmaların hiçbir anlam ifade etmediğini söyledim. Yaptığı ADİLİĞİ BİLDİĞİ İÇİN HAKARET ETMEYE BAŞLADI… 2 gündür ne attığım maillere nede aramalarıma cevap veriyor

 • Cevapla
  İzel
  Mart 30, 2018 at 11:39 pm

  Yıllardır birlikte olduğum sevgilim geçen ay ortada hiçbir sebep yokken bende ayrılmak istediğini söyledi. Normalde çok konuşan ve çok sıkıcı bir insan değilimdir. Onun için bir çok şeyden vazgeçtim ama ortada hiçbir sebep yokken böyle bir durumla karşı karşıya kalmam beni depresyona soktu. Onu çok sevdiğim için ayrılmak gibi bir şey hiçbir zaman düşünmedim. İlişkimize ve ona gerdiğim değer için uzun bir zaman sabrettim ama öğrendiklerim karşısında neye uğradığımı şaşırdım 6 yıldır emek verdiğim söylediği her şeyi ciddiye alıp hayatımı söyledikleri üzerene sekilendirdiğim Ahlak kırgını beni uzun zamandır başka birisiyle aldatıyormuş. Bunu öğrendiğim zaman önce kendime sonra değmez bir adama yıllardır verdiğim değere gerçekten çok üzüldüm . O kızgınlıkla aklıma gelen ilk şey onun bana yaptığını yapmak diye düşündüm ama kendi değerimi düşürmemek için bir arkadaşımın önerisi üzerine Medyum Ali Gürses’i buldum. Durumu kendisine anlattığımda bana bir çok kişinin bu konularla alakalı olarak işlem yaptırdığını söyledi . Ali hocamdan istediğim tek şey yıllardır bana yapmadığını bırakmayan bu ahlaksızın onurumla oynamasının bedelini kapıma gelip ayaklarıma kapanmasıyla ödemesini istedim. Allah bin kere razı olsun Medyum Ali hocam sayesinde bütün dileklerim gerçekleşti. 

  • Cevapla
   Ayla
   Eylül 23, 2021 at 12:16 am

   sizinle halimiz çok benziyor iletişime geçmemiz mümkün mü daha ayrıntılı konuşmak isterim

  • Cevapla
   Ceylan
   Nisan 15, 2022 at 5:03 pm

   Merhabalar izel hanım size ulaşmam mümkün mu

  • Cevapla
   kadir
   Mayıs 24, 2022 at 9:34 pm

   merhabalar gerçekten istediğiniz oldumu bende dolandırılmaktan korkuyorum

 • Cevapla
  nedim
  Mart 30, 2018 at 11:46 pm

  İyi akşamlar arkadaşlar ben Almanya’dan yazıyorum. Kız kardeşimin anlık duygu değişimlerinden dolayı yaşadığı bir hastalığı var. Ortada hiçbir şey yokken aniden hafıza kaybı yaşayıp olmaması gereken bir yere gidebiliyor birçok doktora danıştık ve bu hastalığın 10 bin kişide 1 olan bir durum olduğunu ve yapılabilinecek hiçbir şey olmadığını söylediler. Bu durumu göz ardı ettik ve Geçen ay bir karar aldık ve durumun tıbbi bir şekilde çözemiyorsak farlı bir yol ile çözmemiz gerektiğini düşünerek birkaç yerde araştırma yaptık araştırmalarımız doğrultusunda bir aile büyüğümüz Medyumların bu gibi hastalıları çözebileceğini söyledi. Çok düşünme şansımız olmadığı için internette yaptığımız kısa bir araştırmadan sonra Medyum Semiha arslan ulaştım. Kardeşimin durumunu anlattım bununla birlikte gittiğimiz yerlerde bu hastalıkla ilgili sonuç almamızın zor olduğunu söylediklerini son çare olarak gördüğümüz bu yola başvurmaktan başka şansımızın olmadığını söyledim. Bana o kadar akıllı ve mantıklı bir dille yapacağı işlemi anlattı ki başta gerçekten işlemin başarılı olabilme ihtimalinin kesin olacağını düşündüm. Neyse tam 50 dakika işlem için yapılması gereken talimatlar dahil olmak üzere bir çok şart ve işlemin ne gibi durumlarda bozulacağını anlatan bir konuşma yaptı. Bununla birlikte benden 8800 tl gibi bir rakam istedi . Son bir umut parayı söylediği hesap adresine yatırdım. Aradan geçen bir hafta sürenin ardından elime gelen hiçbir şey olmadı. Şüphelenip telefonla aradım ne telefonlarına ulaşabildim neden attığı mail adresine siz siz olun sakın bu dolandırıcıya para kaptırmayın bunlar çete olmuşlar insanların çözüm olarak son bir umut gördükleri bu yolu tamamen ticari amaçlı kullanıyorlar haram ZEHİR olsun EN SEVDİKLERİNDEN ÇIKSIN İNŞALLAH

 • Cevapla
  Derya
  Mart 30, 2018 at 11:47 pm

  Slm lise yıllarından beri birlikte olduğum erkek arkadaşım ortada hiçbir sebep yokken benden ayrılmak için bahaneler üretiyor. Önce işleri ile alakalı sıkıntılarından dolayı böyle olduğunu düşündüm ama yaptıkları çıgrından çıktı dayanılamaz hale geldi. Ayrılmayı kabul ettim uzun bir süre görüşmeme kararı aldım bu arada hayatım alt üst oldu yaptığım hiçbir şey bana onunla geçen günlerim kadar güzel gelmemeye başladı. Tüm bunları yaşamama rağmen gururuma hiçe sayıp onu aramakta istemiyordum. Onunda beni aramasını bekledim 1 ay kadar ama ne arayan oldu nede özleyen ben depresyondayken o meğer başka bir kız arkadaş bulmuş ve onunla gününü gün ediyormuş. Yaptığım o kadar emeğe ve yıllardır çektiklerim yetmezmiş gibi birde utanmadan böyle bir durumla karşı karşıya kalmak beni iyice hiddetlendirdi ve ona olan nefretim iyice arttı. En yakın kız arkadaşımla bu konuyu konuşurken bana daha önce erkek arkadaşıyla geçen bir sıkıntısı olduğunu ve nette yaptığı bir araştırmadan sonra karşısına Medyum Ali Gürses’in çıktığı söyledi. Yaptığı işlemin 3 hafta kadar kısa bir sürede kesin sonuç gösterdiğini söyledi. İlk başta her ne kadar böyle şeylere inan birisi olmasa da kendisini hakkında nette uzun bir araştırma yaptım daha önce birçok insanın hakkında yazdıklarını göz önünde bulundurarak kendisiyle iletişime geçtim. Durumu kendisine anlattım saolsun beni sabırla dinledi. Bununla birlikte bana Aşk ve Bağlama büyüsü denilen bir büyü ö önerdi. İşlemin %90 başarılı olduğunu işleme başladığımız ilk günden itibaren okunması gereken duaların olduğunu talimatlara uyulmadığı taktirde işlemin başarısız olacağını söyledi. Basta Bioenerji , Kuantum gibi eğitimlerinin yanı sıra farklı ülkelerde aldığı eğitimlerin tamamını göz önünde bulundurarak işleme başladım aradan 2 gün geçti ve elime bir zarfın içinde bir vefk ulaştı aynı zamanda mail yoluyla her gün düzenli olarak okumam için dua gönderdi. O günden itibaren söylediği talimatların tamamını harfiyle yerine getirdim arada gelişen bir takım olaylar için kendisini bilgilendirdim Şu an işlemin 3 haftasındayım ve yaşadıklarım karşısında çok şaşkınım beni terk edip aradan 1 ay kadar kısa bir süre başka birini bulup gününü gün eden adam kapımda ayaklarıma kapanıyor. Buna bile alışamamışken birde konuyu evliliğe getiriyor. Allah sizden razı olsun Ali hocam bir takım gelişmeler olacağını bekliyordum ama ne yalan söyleyeyim bu kadarını gerçekten hiç tahmin etmemiştim iletişime geçmek isterseniz 05355906275 veya [email protected]

  • Cevapla
   İsimsiz
   Mayıs 9, 2022 at 9:43 pm

   Şuan bende bu durumu yaşıyorum Ali hocayla çalişmaya başladık.. Yorumunu okurken sanki ben yaşıyırmuşum gibi mutlu oldum.. Mutluluğun daim olsun darisi benim başima inşallah.. Gerçekten birgün bende böyle bi yorum yapacak mıyım diye iç çekiyorum 🙂

 • Cevapla
  üLKÜ
  Mart 30, 2018 at 11:50 pm

  MEDYUM ÖNAY İLE MEDYUM UĞUR DOLANDIRICIDIR ARKADAŞLAR SAKIN İNANMAYIN GEÇEN GÜN İNTERNETTE BİR YAZI GÖRDÜM HER İKİ İSİMDE AYNI KİŞİ VE İSTANBUL’DA BİR MARKET İŞLETMECİSİ OLDUĞUNU ÇOK İNSANI BU YOLLA KANDIRDIĞINI ÖGRENDİM 2 AY ÖNCE BİR GAZETECİNİN İFŞA ETMESİ ÜZERİNE YAKALANDIKLARINI ÖĞRENDİM SAKIIINNNNNN BU SAHTEKARLARLA İLETİŞİME GEÇMEYİN……….

 • Cevapla
  Selim
  Mart 30, 2018 at 11:52 pm

  39 yaşında 2 çocuk babasıyım yıllardır alkol bağımlılığım var. Ne yaptıysam bu illetten kurtulmayı başaramadım. O kadar zor durum da kaldım ki eşim çocukları alıp gitmekle tehdit ediyor. Annem ve Babamda eşimin arkasında duruyorlar. Ailemde kimse beni saymıyor lütfen bana yardımcı olun Allah rızası için Önerebileceğiniz daha önce alkol tedavisi için çalıştığınız bir Medyum var mı ??? Birçok sitede araştırma yaptım ama kimseye güvenemiyorum

 • Cevapla
  Ferit
  Mart 30, 2018 at 11:52 pm

  Merhaba Hakan Kardeş ben daha önce birçok yerde araştırma yapmış birisi olarak sana Medyum Ali Gürses ‘i öneriyorum. 5 ay önce eşimle olan sorunlarımızdan dolayı kendisiyle iletişime geçtim konuyu Hocama anlattım bana tamamen yapıcı cümlelerle sorunumu çözebileceğini anlattı. Neyse çok uzatmayayım işleme başladığım günden yaklaşık 20 gün sonra kadar yaptığı işlem etkisini gösterdi ve şu an hiçbir sıkıntımız yok. Demem o ki Medyum Ali Gürses işini ciddiyetle yapıyor. Size olan vefa borcumu bu şekilde ödemek istedim Ali hocam Allah razı olsun Allah sevdiklerinize bağışlasın.

 • Cevapla
  ECE
  Mart 31, 2018 at 12:00 am

  SAKIN MEDYUM MESUT MEDYUM SALİH MEMİŞOĞLU MEDYUM MEHMET VE MEDYUM EMRE AKTAŞ DENEN SAHTEKARLARA PARA KAPTIRMAYIN 3 AY ÖNCE RIZIK AÇMA ÇALIŞMASI YAPMAK İÇİN BAŞVURUDA BULUNDUĞUM MEDYUM MESUT DENEN DÜZENBAZ BU İSİMLERİ KULLANIYOR GÖRÜŞMEK İSTEDİĞİNİZİ SÖYLEDİĞİNİZDE BİR BAHANE ÜRETİYOR VE ANKARA ÇANKAYA’DA BULUNDUĞUNU SÖYLÜYOR BEN YANDIM SİZ YANMAYIN …….

 • Cevapla
  Bilge
  Mart 31, 2018 at 12:00 am

  6 yıldır evliliğimde, kaynanam ve görümcemin bana çektirmediği eziyet kalmadı. Eşimle 10 yıllık bir geçmişimiz var, evlenmeden 4 yıl flört ettik. İlk başlarda gayet normal ve yolunda ilişkimiz vardı. genelde tartışmamız bile olmazdı, ne zaman görümcem ile tanıştım o günden itibaren sorunlarımız artmaya başladı bizi birbirimize düşürüp mutlu olan değişip paranoyak bir hastanın önde gideni ama birbirimizi çok sevdiğim için hiçbir zaman aramızı bozmayı başaramadı evliliğimizin ilk yıllarından itibaren eşimin işlerinden ötürü sürekli şehir dışlarına gidip gelme durumları oluyordu. O gittiği zamanlarda genelde ben ve çocuklar kalıyorduk görümcemde bu durumdan yararlanarak ayrılmamız için elinden geleni yaptı ama çok başarılı olamadı. Yaklaşık olarak 3 aydır aramızda bir soğukluk var. Ne zaman konuşmaya çalışsam beni tersliyor. Benden soğuyup başka bir kadına gitmesinden korkmaya başladım DAHA ÖNCE BÖYLE BİR DURUM İÇİN İŞLEM YAPTIRDIĞINIZ BİR MEDYUM VAR MI ?????????? CEVABINIZI BEKLİYORUM.

 • Cevapla
  Ceren
  Mart 31, 2018 at 12:02 am

  Merhaba ben İzmir ’ dan yazıyorum. 7 yıldır birlikte olduğum, bir erkek arkadaşım var. Uzun zamandır kendisiyle konuştuğumda evliliğe sıcak bakmadığını ve daha yaşımızın genç olduğunu zamanı geldiğinde bu konuyu değerlendireceğini söylüyordu. Aradan geçen bunca yıla rağmen hala bir hamle göremediğim için geçen ay bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine, Bir Medyuma danışmam gerektiğini düşünerek İnternette araştırdığım birkaç Medyumu eledim. Arasından seçtiğim Medyum Ali Gürses araştırdım . Bir çok sitede hakkında yazan yorumları okudum bununla birlikte Mısır başta olmak üzere gittiği ülkelerde başta havas ve İlm- ledün eğitimi aldığını gördüm ayrıca hakkında yazan bir çok olumlu yorumu göz önünde bulundurarak kendisini aradım . Erkek arkadaşımla yaşadığım sorunları ve beni oyaladığını düşündüğümü bana nasıl bir yol göstereceğini sordum söylediklerimi sabırla dinledi bana bu konuyla alakalı Papaz büyüsü adını verdiği bir çalışma önerdi bu çalışmanın şartlarını ve %90 başarı oranı olduğunu belirtti. Aynı zamanda mail yoluyla gönderdiği duaları hiç ara vermeden düzenli olarak okumam gerektiğini söyledi. 15 dakikalık bir konuşmanın ardından işleme başlama kararı aldım. 2 gün sonra elime 1 zarf ve içinde 4 adet malzemeden oluşan bir poşet geldi. Söylediği talimatları harfi ile yerine getiriyorum. Şu an 13 gündeyim her şey yolunda gidiyor. İnanılmaz gelişmeler yaşıyorum. Sadece evlilik konusunda değil yıllardır beklediğim ilgiyi sev kati tekrar geri kandım resmen Allah razı olsun hocam dayanamadım ve yazmak istedim.İşlem yaptırmak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim kesin sonuç almak istiyorsanız hiç tereddüt etmeyin derim [email protected] veya 05355906275 ulaşabilirsiniz.

 • Cevapla
  ferda
  Mart 31, 2018 at 12:06 am

  10 yıldır evli bir bayanım eşimle yıllardır çocuk özlemi duyuyoruz ama ne yol demediysek çocuğumuz olmuyor daha önce 4 kez tüp bebek tedavisi bir çok doktora başvurdum ama hiçbir sonuç almadık. Bir umut bir arkadaşımın önerisi üzerine İnternet’te bulduğum Medyum Deniz hocayı buldum. Hakkında okuduğum yorumları göz önünde bulundurarak iletişime geçtim. 45 dakikalık konuşmanın ardından işleme başlama kararı aldım. Bana kesin sonuç alabileceğim bir çalışma önerdi. Bununla birlikte işlemin sonuç göstermediği taktirde yenilediğini veya para iadesi yaptığını söyleyerek tamı tamına 3400tl paramı aldı. BIRAKIN İŞLEME BAŞLAMAYI PARAYI ALDIĞI GÜNDEN SONRA NE MAİLLERİME CEVAP ALABİLDİM NEDE TELEFONLARIMA HARAM ZEHİR OLSUN VERDİĞİM PARA

 • Cevapla
  Ahmet
  Mart 31, 2018 at 12:08 am

  30 yaşındayım yıllardır girdiğim hiçbir işte 1 aydan fazla çalışamıyordum ya çalıştığım yerler işçi çıkarımına gidiyordu yada yaptığım işten memnun kalmayıp beni bir yolunu bulup gönderiyorlardı . İlkokul , Lise hayatım başarılarla dolu geçti, hayatımda 1 kez teşekkür aldım . Üniversitede yıllarımda da Orta Doğu Teknik Üniversitesine gittim . Okulu dereceyle bitirdim . aynı zamanda 3 dil ve farklı alanlarda aldığım bir çok eğitim var. Ama konu ne zaman iş konusuna gelse her şey tersine dönüyordu . Aileme yük olduğum içinde içimde sürekli bir eziklik hissediyordum benden küçük kardeşim 5 yıldır aynı iş yerine çalışıyor ve hiçbir sıkıntısı yok. Bu durumda ne yapacağımı bir türlü kestiremiyordum. Annem benimle ilgili açılan bir konuyu konuşurken bir arkadaşı daha önce Rızık açma çalışması ile ilgili bir işlem yaptırdığını ama işlemi yapan kişinin ismini hatırlamadıklarını söylemiş . Bende son bir umut olarak internette uzun bir araştırma yapmaya karar verdim ve Karşıma Medyum Doğru ile Medyum Haktan çıktı . Her ikisi ile tamı tamına 35 dakika konuşma gerçekleştirdim ve Medyum Haktan beni daha çok ikna etti. Konuyu değerlendirip tekrar iletişime geçeceğimi söyledim. Dediğim gibi yaklaşık 2 gün sonra kendisiyle iletişime geçip işleme başlama kararı aldım bana başka bir isme ait hesap numarası gönderdi . Kendisine bu durumu sorduğumda hesap numarasın ı gönderdiği kişinin asistanı olduğunu genelde bu işlerle onun ilgilendiğini söyledi ikna olduktan sonra kendisine tamı tamına 2500 tl para gönderdim. Aradan geçen 3 günün ardından elime bir zarfın içine konulmuş muska geldi aynı zamanda okunması için gönderdiği 2 adet dua vardı . Söylediği talimatları harfi ile yerine getirdim ama aradan geçen onca günün ardından hiçbir değişim olmadı . Geçen gün tekrar iletişime geçtim ve bana yapabileceği hiçbir şey olmadığını ve kadere bırakmam gerektiğini söyleyerek telefonu suratıma kapattı , Günlerdir kendisini ulaşamıyorum

 • Cevapla
  Tuğba
  Mart 31, 2018 at 12:09 am

  Arkadaşlar bana önerebileceğiniz bir Medyum var mı İnternet’te birçok sitede araştırma yaptım ancak araştırdığım medyumlar arasında kimseye pek güvenemedim daha önce Aşk ve Bağlama büyüsü yaptırıp çalıştığı medyum Memnun kalan birisi varsa sevinirim.

 • Cevapla
  Sedef
  Mart 31, 2018 at 12:11 am

  İyi akşamlar 22 yaşındayım Üniversitemde sevdiğim bir çocuk var. Uzun zamandır kendisine beslediğim hislerimi bir türlü açıklayamıyordum. Geçen hafta bir arkadaşımdan duyduğuma göre başka bir kızla ilişkisi varmış. Bende ara bozan taraf olmak istemiyorum. Daha fazla onu düşünüp psikolojimin ‘da bozulmasını istemiyorum Soğutma büyüsü diye bir çalışma duydum ve İnternet’te gördüğüm bir çok Medyuma ‘da tam anlamıyla güvenemedim aranızda daha önce işlem yaptırdığı medyumdan Memnun kalan birisi bana yardımcı olabilirse sevinirim

 • Cevapla
  Kemal
  Mart 31, 2018 at 12:12 am

  45 yaşında 2 kız babasıyım eşimi 5 yıl önce kanser hastalığı sebebi ile kaybettim ve çocuklarıma hem anne , baba olmaya çalışıyordum. Bu durumda kalmak o kadar acı ve zor ki Allah kimsenin başına böyle kötü şeyler getirmesin inşallah aradan geçen onca yıldan sonra küçük kızımda da psikolojik rahatsızlıklar geçirmeye başladı . İlk önce gelip geçici bir şey olduğunu düşünmüştüm. Ama gün geçtikçe iş iyice kötüleşmeye başladı. Bende elimden gelen her şeyi yapmak için harekete geçtim. Başta aile hekimi ile konuştum ve bana bir psikolog önerdi aradan geçen o kadar zamana rağmen hala değişen hiç bir şey olmadı ve gittiği süre zarfında her şey daha kötüye gitmeye başladı geçen yıl kız kardeşim daha önce işlem yaptırdığı ve başarılı olduğunu söylediği Medyum Ali Gürsesi önerdi : Kendisi hakkında bir çok yerde araştırma yapma fırsatı buldum okuduklarıma göre İlm Ledün , Havas İlmi Bioenerji eğitimi ve buna benzer bir çok alanda farklı ülkelerde aldığı eğitimleri göz önünde bulundurarak kendisi ile iletişime geçtim. Uzun uzun kendisine 6 yıldır yaşadığım her şeyi tamamen anlattım Allah razı olsun beni sabırla dinledi . Genelde sunduğu önerilerin bir çoğu çözüm odaklıydı. O dönem maddi açıdan sıkıntılarıma dolayı kendisiyle işleme başlayamamıştım ancak 2 ay sonra paramı denkleştirip işleme başladım. Aradan 4 gün geçtikten sonra elime 1 zarfın içine konulmuş 2 adet vefk 4 malzemeden oluşan bir poşet geldi bunun yanı sıra mail adresime her gün düzenli olarak okumam için bir dua gönderdi. İlk bir hafta İşlemle alakalı yaptığım gelişmelerin bir çoğunu kendisiyle iletişime geçerek anlattım ve bana işlemin 1 ila 30 gün arasında kesin sonuç gösterdiğini kesin sonuç için daha beklemem gerektiğini arada olacak büyük sorunlar veya gelişmeler için tekrar iletişime geçmem gerektiğini söyledi. Ne yalan söyleyeyim bu kadar yer gezdim içimde her zaman dolandırılacağım dair bir kuşku vardı. Ama tam tersi çıktı şu an işlemi yaptıralı 3 ay oldu ve kızımdaki sorunların bir çoğu tamamen yok oldu Allah Ne Muradın varsa versin. Her gün dua ediyorum sana Medyum Ali Hocam İnşallah her şey gönlünce olur. Kendisiyle iletişime geçmek isteyen arkadaşlar [email protected] veya 05355906275 ulaşabilirsiniz. Size olan vefa borcumu böyle ödemek istedim hocam

 • Cevapla
  helin
  Mart 31, 2018 at 12:14 am

  Medyum Bülent Medyum Rahman Medyum Şenol Medyum Murat ve Medyum Önay çete arkadaşlar sakın inanıp para yatırmayın ben son anda anladım ve vazgeçtim. Genelde uzun konuşuyorlar ve ikna edip parayı hesaplarına geçtikten sonra telefonlarında Maillerine da cevap vermiyorlar . Benden söylemesi pişman olursunuz…

 • Cevapla
  gökçe
  Mart 31, 2018 at 12:16 am

  25 yaşındayım 3 yıldır birlikte olduğum erkek arkadaşım var. Birbirimizi çok seviyoruz. Ama ailelerimiz arasında geçen tatsızlıktan dolayı sonumuzu göremiyoruz. Daha önce Akrabamın vasıtası ile bulduğum Medyum Semiha Aslan tarafından dolandırıldım ve kimseye güvenim kalmadı. Bana bu konuyu çözebilecek bir Medyum Önerebilir misiniz???

 • Cevapla
  özge
  Mart 31, 2018 at 12:18 am

  Selam Gökçe şu zamana kadar bir çok medyum tarafından dolandırılmış birisi olarak Sana Medyum Ali Gürsesi öneririm İşini laiği ile yapan ve parayı aldıktan sonrada yaptığı işlemi sonuna kadar takip eden birisi Benim sorunumu ilk seferinde çözdü kaç yıldır danışmadığım para mı kaptırmadığım kişi kalmamıştı takı Medyum Ali Gürses ile karşılaşana kadar Allah Razı olsun Kocamın peşinde dolaşan şırfıntıyı 1 ay kadar kısa sürede yok etti resmen şu an eşimle ikinci baharımızı yaşıyoruz . Kendisine 05355906275 ulaşabilirsin başka birisini araştırma bile bende söylemesi.

 • Cevapla
  Selda
  Mart 31, 2018 at 12:19 am

  4 yıldan beri birlikte olduğum bir erkek arkadaşım var. Uzun zamandır hareketlerinde değişimler görmeye başladım ilk başta çok aldırış etmiyordum fakat son zamanlarda iyice değişmeye başladı. Şüphelenip bir arkadaşıma takip ettirdim ve meğersem beni başta bir kızla aldatıyormuş. Neye uğradığımı şaşırdım ilk önce yaptığı şerefsizliği yüzüne vurup tamamen ayrılmak geldi içimden ama bu ona ödül olurdu diye düşündüm ve bir arkadaşım ile geçen konuşmamda bana daha önce internet’te gördüğü bir medyuma işlem yaptırdığını ve yaptırdığı işlem sonucunda kesin sonuç aldığını söyledi . Normalde böyle şeylere inan birisi olmadığım için başvurmak istemedim ama arkadaşımla bir araya geldiğimiz bir gün Medyum Emre Aktaş aradık ve sevgilin benimle birlikte başka bir kadını idare ettiğini söyledim bana daha önce bir çok kez bu tarz işlemler yaptığını ve kesin sonuç aldıklarını söyleyerek beni kandırdı 45 dakikalık telefon konuşmamızda kadar ikna edici ve ilgili bir şekilde

 • Cevapla
  DİDEM
  Mart 31, 2018 at 12:24 am

  MAALESEF DOLANDIRILDIN SELDA DAHA ÖNCE BENDE KENDİSİNE ALKOL BAĞIMLILIĞIM YÜZÜNDEN BAŞVURUDA BULUNDUM 1 AY OYALADI VE EN SONUNDA TELEFONLARIMA ASİSTANI OLDUĞUNU SÖYLEDİĞİ BİRİSİ ÇIKTI TÜM BUNLAR YETMİYORMUŞ GİBİ BİRDE HAKARETE MARUZ KALDIM EMRE AKTAŞ DOLANDIRICININ ÖNDE GİDENİ…………..

 • Cevapla
  cem
  Mart 31, 2018 at 12:28 am

  İyi akşamlar Selda yorumunu gördüm şu, zamana kadar bir çok medyumla çalışmış ve dolandırılmış birisi olarak sana Medyum Hasan, Medyum Mahmut Kılıç Medyum Olcay , Medyum Haktan’dan uzak durmanı öneririm. Asla bunlara para kaptırma ben nette araştırmalarıma dayanarak ve kendisine işlem yaptırmış birisi olarak sana Medyum Ali Gürsesi öneririm Hem aldığı eğitimler hem işine verdiği ciddiyetini ve dürüstlüğünü göz önünde bulundurarak asla pişman olmayacağın birisi 05355906275 arayarak kendisi ne ulaşabilirsin.

 • Cevapla
  Mert
  Mart 31, 2018 at 12:30 am

  Selam 31 yaşında bir çocuk babasıyım eşimle yılardır Alkol bağımlılığımdan dolayı bir çok kez ayrılma aşamasına kadar geldik ve artık bana olan güveni tamamen yok olmak üzere birçok sitede araştırdığım medyumlar arasında tereddüt ediyorum en son karşıma Medyum Aslan çıktı sizce işlem yaptırmalı mıyım daha önce kendisine işlem yaptırmış arkadaşlar yazabilirse sevinirim

 • Cevapla
  Serpil
  Mart 31, 2018 at 12:32 am

  İyi akşamlar Mert bey daha önce Medyum Aslan denen dolandırıcıya tamı tamına 3800 tl dolandırılmış birisi olarak asla tercih etmiyorum etimi iliğimi kuruttu Allah cezanı versin. Çoluk Çocuğundan çıkar İnşallah Adi dolandırıcı

 • Cevapla
  HÜSEYİN
  Mart 31, 2018 at 12:34 am

  38 yaşında 2 çocuk babasıyım mutlu giden evliliğimden 2 kız çocuk sahibi oldum . Her şey çok yolunda giderken geçen sene büyük kızımın rahatsızlığından dolayı başımıza gelmeyen kalmadı bir çok doktora psikolog başvurduk ama hiçbir şekilde kesin sonuç ulaşamadık. Son bir çare olarak eşimin bir akrabasının tavsiyesi üzerine nette hakkında kısa bir araştırma yaparak bulduğumuz Medyum Olcay ulaştık uzun süredir kızımın psikolojik yardım aldığımız ama hiçbir şekilde kesin sonuca ulaşamadığımızı bu yüzden son bir çare olarak başvuruda bulunduğumuzu söyledim. Önce bir bakım çalışması yaptı ve ardından 15 dakika sonra tekrar iletişime geçtim kızımda kara büyü yapıldığını söyleyerek benden yaklaşık 1600 tl gibi bir rakam karşılığında bu işi çözebileceğini söyledi. Hiç tereddüt etmeden gönderdiği hesap numarasına parayı geçtim aradan geçen 3 günün ardından elime bozma büyüsü diye nitelendirdiği bir çalışma geldi. Bütün söylediği talimatlara uymama rağmen sonuç alamadığım için geçen gün işlemi yenilemesi için ricada bulundum . Tekrar yeni bir işlem göndericiğini söyleyince bende tereddüt etmedim ama aradan geçen 1 haftada elime ulaşan hiçbir şey olmayınca tekrar aradım telefonlarıma ve maillerime cevap vermedi. Sakın bu dolandırıcıya paranızı kaptırmayın bende söylemesi bir çok siteye şikayet etmeye devam edeceğim .

 • Cevapla
  Ayşe
  Mart 31, 2018 at 12:36 am

  Aranızda Medyum Ayhan hocaya işlem yaptıran var mı Aşk ve bağlama büyüsü yaptırmayı düşünüyorum ama okuduğum yorumlardan sonra ilsem yaptırıp yaptırmamak arasında kaldım. Yorumlarınızı bekliyorum

 • Cevapla
  Hülya
  Mart 31, 2018 at 12:37 am

  İyi akşamlar yorumunuzu gördüm ve uyarmak istedim 27 yaşında 6 yıldır evli bir kadınım eşimle yıllardır çocuğumuz olsun istiyorduk bir çok kez tedavi oldum 7 kez tüp bebek yöntemi denedik ama bir türlü sonuç alamadık. Son umudumuz yakın bir aile dostumuzun önerisi üzerine işlem yaptırmak istediğimiz Medyum Ayhan aradım yıllardır. Çocuk özlemi çektiğimizi ve hiçbir yöntemle gerçekleştiremediğimiz söyledim bana 45 dakikasını ayırdı ve genelde çok pozitif ve ikna edici bir dil ile konuştuğu için güvendim 5 bin tl para geçtim. O günden sonra bir daha kendisine ulaşamadım asla işlem yaptırmanızı önermiyorum Allah en sevdiklerinizden çıkarsın inşallah…..

 • Cevapla
  Zerrin
  Mart 31, 2018 at 12:39 am

  Slm bir çok medyumla çalışmış birisi olarak Medyum Meliha Medyum Muhabbet Medyum Sümeyye uzak durmanızı öneririm bu dolandırıcılar çete insanların haksız yere paralarını alıp umutlarını çalıyorlar

 • Cevapla
  Özlen
  Mart 31, 2018 at 12:40 am

  Eşimin beni başka bir kadınla aldatmasının ardından uzun bir süre depresyona girdim. Bu durumdan haberdar olduğumu ona çaktırmadan intikam almak için ne yapabileceğimi düşünürken Nette bir araştırma yaptım ve karşıma Medyum Yasin çıktı durumu kendisine anlattım bana soğutma büyüsü olarak isimlendirdiği bir çalışma önerdi . Telefonda uzun bir konuşma gerçekleştirdim genelde çözüm odaklı bir yaklaşımda bulunduğu için inanıp tamı tamına 2300 tl para geçtim ardından elime 1 zarfın içine konulmuş muska ile 1 kağıt çıktı. Her gün düzenli olarak söylediği talimatlar doğrultusunda hareket etmeme rağmen 4 hafta geçti ve eşim hala o kadınla birlikte birkaç bu durumu kendisine anlatmak için geçen gün yine aradım ama telefonlarıma çıkmadı sizce dolandırıldı mı????????

 • Cevapla
  Cemal
  Mart 31, 2018 at 12:50 am

  Merhaba kardeşim, Bende Medyum Yasin tarafından dolandırıldım uzun süredir iş yerimde yaşadığım mali sorunlardan dolayı iflasın eşiğine geldim bana Rızık açma büyüsü olarak adlandırdığı bir çalışma önerdi . Bununla birlikte büyük miktarlarda paramı gasp etti . Uzun zamandır kendisine ulaşmaya çalışıyorum ama telefon numarasını değiştirtmiş hiçbir şekilde ulaşamıyorum eğer sen biliyorsan yeni numarasını bana gönderebilirsen sevinirim hakkında suç duyurusunda bulunmak istiyorum.

 • Cevapla
  Ümit
  Mart 31, 2018 at 12:51 am

  İŞ YERİNDE UZUN ZAMANDIR AŞIK OLDUĞUM BİR BAYAN VAR ŞU ZAMAN KADAR KENDİSİNE BİR TÜRLÜ AÇILMA FIRSATIM OLMADI REDDEDİLMEKTEN KORKTUĞUM İÇİN HERGÜN GÖZÜNÜN İÇİNE BAKIYORUM AMA ONA OLAN HİSLERİMİ KENDİSİNE BİR TÜRLÜ DİLE GETİREMİYORUM ARANIZDA DAHA ÖNCE AŞK VE BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPTIRAN VE KESİN SONUC ALAN BİR ARKADAŞ VARMI

 • Cevapla
  zeynep
  Mart 31, 2018 at 12:55 am

  İyi akşamlar 2 hafta önce Medyum Rabia işlem yaptırdım. Aradan geçen uzun bir süre geçmesine rağmen hiç bir gelişme olmadığı gibi her şey tam tersine gitmeye başladı SİZCE DOLANDIRILDIM MI

 • Cevapla
  hÜSNÜ
  Mart 31, 2018 at 12:57 am

  EVET NE YAZIK Kİ DOLANDIRILDIN ZEYNEP BUNDAN 5 AY ÖNCE BU DOLANDIRICIYA İŞLEM YAPTIRDIM PARAYI YATIRDIĞIMI ERTESİ GÜNÜ BİR DAHA KENDİSİNE ULAŞAMADIM ALMANYA’ DA YAŞADIĞIM İÇİN HİÇ BİR ŞEYDE YAPAMADIM AMA HER SİTEYE NE KADAR DOLANDIRICI OLDUĞUNU YAZIYORUM

 • Cevapla
  Ceyda
  Mart 31, 2018 at 12:57 am

  25 yaşındayım 3 yıldır birlikte olduğum bir erkek arkadaşım var. Geçen yıl ailemle tanıştırmak için evime davet ettim. O günden beri ailemle sıkıntı yaşıyorum. Hiçbir şekilde birlikte olmamıza müsaade etmeyeceklerini söylüyorlar iki arada bir derede ne yapacağımı şaşırdım Birbirimizi çok sevdiğimiz için ayrılmakta istemiyoruz Lütfen bana bir yol gösterin.

 • Cevapla
  Serpil
  Nisan 3, 2018 at 11:51 pm

  İzmir’dan yazıyorum 12 yaşında bir oğlum var uzun zamandır kendi kendine konuşuyordu ilk başta psikolojik bir durum olarak düşündük ama gün geçtikçe daha kötü olmaya başladı. Aynı zamanda Obsesif rahatsızlığıda olduğu için ona benzer bir sıkınıtısı olduğunu düşündük. Bir çok psikologa başvurmamıza rağmen hiç bir şekilde kesin sonuç alamadık. Bir umut olarak gördüğümüz Medyum Bahtiyar Hoca’ya danıştık. Ama telefonla konuşurken oğlum kulağıma bir şeyler söylemeye başladı ve konuştuğum kişiye bunları söylememi istedi. Bende söylediklerini Bahtiyar hocaya söylemeye başladım. Adam dondu kaldı hayretler içerisinde kaldı nasıl bir yol izleyeceğimiz bir türlü bulamıyoruz oğlumun bana Bahtiyar hoca adındaki dolandırıcıya söylememi istediği şu an 12 katlı bir binanın 6 katında balkonda olduğunu üzerinde yeşil bir kazan altında kot pantolon olduğunu yanında bir bayan arkadaşı olduğunu arkadaşının sarısın olduğunu üzerinde siyah bir elbisesi olduğunu söyleyince Bahtiyar adındaki dolandırıcı bir anda neye uğradığını şaşırdı. Korkudan telefonunu değiştirdi sanırım.Sakın paranızı kaptırmayın derim ben oğlumun psikolojik sorunlarından dolayı son anda dolandırılmaktan son anda kurtuldum.

 • Cevapla
  zehra
  Nisan 5, 2018 at 4:44 pm

  Merhaba arkadaşlar medyum emre aktaş ve medyum önay mağduruyum ben de ikisi de kargo ile fotokopi yolladı sonra da kapı duvar oldular size önerim internetteki isimleriyle hesap bilgilerinin aynı olmasına dikkat edin ikisinin de isimleri farklıydı ve sonradan internetten araştırınca medyum önay’ın eskiden medyum rahime ve medyum fikriye isimleriyle insanları dolandırdığını sonradan isim değiştirdiğini fark ettim

 • Cevapla
  Serkan
  Nisan 6, 2018 at 2:06 pm

  Oğlumun sınavı için muska yazdırmak istedik, Önay hocaya başvurduk. Kendisinin tecrübeli biri olduğunu, muskayı hakkıyla yazabileceğini belirtti. İstediği ödemeyi yaptık, çalışmaya başladı ama muskadan önce bir gece vakti telefonla aradı bizi oğlunda büyü var dedi. Büyüyü bozmak için 3000 lira para istedi. Gece vakti korkuyla panikle ne olduğunu bilmeden tamam yap dedik ertesi gün sabah olur olmaz parasını yolladık. Adam o günden sonra kayboldu. Oğlumun sınavı da yalan oldu paramız da yalan oldu. Çocuğumun psikolojisi bozuldu. Baba bende büyü var diye dolaşıyor sınavını da etkiledi. Önay denen bu karaktersizin allah bin türlü belasını versin.

 • Cevapla
  UFUK
  Nisan 6, 2018 at 2:06 pm

  HAKARETLİ YORUMLAR YAYINLANMIYOR AMA METE HOCAYA HAKARET ETMEKTEN BAŞKA BİR ŞEY MÜMKÜN DEĞİL! ONCA SENEDİR TEK KELİME KÜFÜR ETMEDİM AMA BU METE DENEN ADAM KÜFRÜ HAKEDİYOR!
  BENDEN 1000 LİRA PARA ALDI VEFK YAPMAK İÇİN 6 AY GEÇTİ VEFK YAPMADI ÜSTÜNE ÜSTÜK BİR DE GEÇENLERDE TELEFON AÇTI VEFK İÇİN ALINAN MALZEMELER BOZULDU UYGUN ZAMAN GELMEDİ 500 DAHA GÖNDERİRSEN BU HAFTA YOLLARIM DİYE! NE DENİRKİ BUNA ŞİMDİ?!

 • Cevapla
  Pusat
  Nisan 6, 2018 at 2:07 pm

  El Rashid hocayla çalıştım ve hiç memnun kalmadım. İki kişinin hayırsız evliliğini bozmak istedik ama işe yaramadığı gibi karşılığında bir de bir sürü masraf ettik. Kendisine büyün işe yaramadı dediğiniz zaman da telefonlardan engelliyor ona göre dikkat edin.

 • Cevapla
  Duran
  Nisan 6, 2018 at 2:07 pm

  Vefk yazımı ne kadar sürüyor arkadaşlar bilen varmı? Ben Hakan Büyük’e vefk siparişi vereli 3 ay oldu ama hala gelmedi. Hoca efendidir bilir diye sıkıştırmak istemiyorum aradığımda hep meşgul oluyor, mesaj atıyorum ben de ama görüldü çıkıyor dönüş yapmıyor. Yorumlarda da hakkında pek iyi şeyler yazmıyor allah affetsin… Ne olacak bilmiyorum bekleyeyim mi yoksa umudu keseyim mi?

 • Cevapla
  Ercan
  Nisan 6, 2018 at 2:07 pm

  kendimden utanmama neden olan medyum cuneyti allaha havale ediyorum nasil kandirdiysa beni hicbisey dusunemez oldum sadece istediklerini veriyordum allahin cezasina… parasini malzemesini ne istiyosa yolladim sonucunda bana kocaman bir hic kaldi ne kadar guzel!!!!!!

 • Cevapla
  Erman
  Nisan 6, 2018 at 2:08 pm

  ASLAN ADINDAKİ HERİFE BÜYÜ ÇALIŞMASI İÇİN GÖNDERDİĞİM 1000 LİRAYI GERİ İSTİYORUM! KENDİSİ BENİ HERYERDEN ENGELLEDİ AMA O PARAYI GERİ ALAMADIĞIM SÜRECE HER YERDE ADINI KÖTÜLEYECEĞİM BÜYÜLERİ TUTMUYOR PARANIZI VERMİYOR DOLANDIRICI!

 • Cevapla
  Uzman
  Nisan 6, 2018 at 2:08 pm

  nedense her zaman çok ortada olana güveniriz derler ya aynen o durumu yaşadım ben de! her yerde karşıma çıktı diye inanarak zeynel eroğlu na yıldızname hazırlattım internetten doldurmuş saçma salak yazıları yolladı bana üstüne bir de 600 tl para aldı ne olduğunun hesabını sormaya telefon açtık sekreteri çıktı şikayetim var dedim kapattı suratıma engelledi karaktersizler………….

 • Cevapla
  Latif
  Nisan 6, 2018 at 2:08 pm

  İsminin aslında Mehmet olmasına rağmen Mustafa adına banka hesabı kullanan medyum mehmet hocanın ağına biz de düştük. Kimine göre az olabilir ama gönderdiğimiz 300 lira bize çok paraydı. Allah ıslah etsin, istediğimizin hiçbiri olmadı ama bize ders oldu hayırlısı böyleymiş demekki. Hakkım ama sonuna kadar haram olsun diyorum başka bir şey demiyorum!

 • Cevapla
  TARIK
  Nisan 6, 2018 at 2:09 pm

  ALMANYAYA ÇALIŞIRIM DİYEN HOCALARA İKİ KERE DÜŞÜNÜN SAKIN KANMAYIN UZAKTAYIZ DİYE DÜŞÜNEREK…… RAHMAN ADINDA BİR DOLANDIRICIYA VERDİĞİMİZ PARAYLA ÜÇ KERE TÜRKİYEYE GİDER GELİRDİK….. BİR İŞE YARAMAYAN BÜYÜLER YAPIYORLAR ÜSTÜNE DE ÇOK CİDDİ PARALAR İSTİYORLAR…. BU DOLANDIRICILARIN AĞINA BİR KERE DÜŞÜNCE DE KURTULAMIYORSUN…..

 • Cevapla
  cankan
  Nisan 6, 2018 at 2:09 pm

  Hakan Büyük gerçek adını kullanmıyor! 500 liraya muska yazıyorum dedi, iyidir pahalı olunca dedik parasını yolladık ama muskamız gelmedi. Bunun üzerine araştırma yaptık. Görüştüğümüz numaralar, banka hesapları her biri farklı kişi adına kayıtlı. Hiçbirinin de bilgisi doğru değil! Dolandırıcı şebeke olmuşlar. İhbarımızı yaptık netice bekliyoruz inşallah.

 • Cevapla
  Merve
  Nisan 6, 2018 at 2:09 pm

  özellikle bayanların hassas noktalarını bilen ve telefonda kandırma işini çok iyi beceren medyum sümeyye ile çalışmadan önce tekrar tekrar düşünmenizi tavsiye ediyorum bana her zaman başarılı olduğunu asla kötü sonuç almadığını ve daha çok fazlasını söyledi ama ne başarısı kadından vefkimizi bile alamadık ki sonucunu görelim!!!! heryerde yazıyor sümeyye erkektir diye bilmiyorum o bile doğru olabilir!!

 • Cevapla
  Pars
  Nisan 6, 2018 at 2:10 pm

  Bazı konular maneviyat haricinde çözülmez derler ya, buna ben de katılıyorum. Burada çok kişiye yardım ettiğini gördükten sonra Ali Gürses hocaya ben de telefon açtım. Yukarıda bir bacımızın verdiği 0535 590 62 75 numarasından ulaştım kendisine. Rızık açma için büyü çalışması istedik, talebimizi kabul etti allah razı olsun, kısa sürede de neticelendirdi.

  Ali hocayı ben de öneriyorum özellikle bu kadar dolandırıcı varken işini hala hakkıyla severek yapabilen biri olduğu için takdir ediyorum. Ama dikkat edin Ali hoca adını kullanan çok kişi var, hem hocamızı lekelemek hem de ona olan güvenden faydalanmak için dolandırıcılar türüyor. Dikkatli olduğunuz sürece sıkıntı olmayacaktır. Allah hepinizin gönlüne göre versin inşallah.

 • Cevapla
  ETHEM
  Nisan 6, 2018 at 2:10 pm

  ŞARLATANLAR KIRALI PENÇELİ BURAK TELEVİZYONLARA ÇIKARAK CANLI YAYINLARDA BÜYÜ BOZDUĞUNU SÖYLEMİŞTİ UYDU KANALLARINDA TANITIMLARI FALAN ÇIKTI BİZDE BUNA İNANDIK KANDIK PARA GÖNDERDİK SONRA TAKİP ETTİM HER SEFERİNDE KANALDA FARKLI NUMARA ÇIKIYOR HER SEFERİNDE PARAYI ALDIKTAN SONRA NUMARAYI İSMİ DEĞİŞTİRİYOR DEVAM EDİYOR RESMEN PROFESYONEL DOLANDIRICI OLMUŞ KALPAZAN HAKKIM HARAM OLSUN İNŞALLAH

 • Cevapla
  Sercan
  Nisan 6, 2018 at 2:10 pm

  Simdiye kadar hic kandirilmamis bir kurusunu bile caldirmamis bir insan olarak ovunurdum ama medyum mesut cok buyuk dolandirici cikti! benden ciddi anlamda para caldi! bu caldigi paralari da her yerde catir catir yiyor!!! sakin guvenip bir kurus bile gondermeyin. biz muska istemistik bizi buyu calismasina yonlendirdi. niyeti temizdir dedik kabul ettik dediklerini sonrasında isin asli degisti. paralari alip engelledi kacti danimarkadan turkiyeye nereden bulacaksinda izini parani alacaksin dedik allaha havale ettik ama o parayi yiyemez biyerden cikar kesin…..

 • Cevapla
  Mustafa
  Nisan 19, 2018 at 3:26 am

  Medyum erdoğan ile çalışmaya başladık ama başladığıma pişman oldum. Normalde şikayet etmek sızlanmak hiç adetim değildir ama bu adamı her yere şikayet ediyorum. Üç kere büyünün tutmadığına ikna ederek büyü yaptırmak için para aldı. Her seferinde istediğini hemen aksatmadan yolladım ama sonucunda hiçbir şey alamadık! Kesinlikle tavsiye etmiyorum!

 • Cevapla
  Metin
  Nisan 19, 2018 at 3:26 am

  BİZDEN PARA ALMAK ÖYLE KOLAY DEĞİL!!! CÜNEYT DENEN HIYARI ELBET BULUR PARAMI GERİ ALIRIM AMA SİZ SİZ OLUN TEK KURUŞ GÖNDERMEYİN ŞU ADAMA! YOKSA DOLANDIRILDIĞINIZLA KALIRSIN ADİ HERİFİN TEKİ!

 • Cevapla
  Rasim
  Nisan 19, 2018 at 3:26 am

  zeynel eroglu ısımlı medyum bozuntusu sahte ısımler ve kımlıklerle para dolandırıyor ne kadar gonderırsenız gonderın kendısıne yetmıyor hep daha fazlasını ıstıyor cunku aslında gercekten medyum falan degıl ıstedıgınız hıcbırsey tutmuyor sakın guvenıp bır sey gondermeyın yoksa cok pısman olursunuz benım gıbı gonderdıgınıze yanarsınız

 • Cevapla
  Elif
  Nisan 19, 2018 at 3:27 am

  Merhaba arkadaşlar, her ne kadar büyüye inanmıyor olsam da Ali hocayla yaptığımız çalışmanın hayatımı değiştirdiğini söyleyebilirim. Birbirimizi sevmemize rağmen aileler nedeniyle evlenemiyorduk şimdiki eşimle. Bunu Ali hocaya açtım, derdimi anlattım. Hem eşimle hem benimle konuştu öncesinde. Sonra yapmamız gerekenler konusunda tavsiye verdi ve vefk hazırladı. Vefki almak yetmez, siz de çaba göstereceksiniz dedi. Biz de dediklerini harfiyen yaptık, duaları okuduk medyum aliden allah razı olsun şu an evliyiz. Bu olayın üzerinden birkaç sene geçti ama hala yaşadıklarımı unutamıyorum hepinize ali hocayı tavsiye ederim.

 • Cevapla
  EDİP
  Nisan 19, 2018 at 3:27 am

  MUHABBET DOLANDIRICISININ ADRESINE GITTIK KAPI DUVAR! INSANLARIN KENDISINE GELMEYECEGINI DUSUNUP ALMANYADA OLMAMIZI FIRSAT VERIP KANDIRIYOR DEMEK! PARAMIZI GERI ISTEDIK VERIRIM GEL OFISTEN AL DEDI SIRF 2000 LIRAYI ONDAN GERI ALMAK ICIN DEDIGI ADRESE GITTIK YOK KIMSE SAKIN SOZUNE GUVENMEYIN UTANMAZA

 • Cevapla
  elif
  Nisan 19, 2018 at 3:28 am

  mrhabalar hakan hocaya prasını yolladm ama vefkmz gelmdi bu konda yardmcı olablcek var mdr? kc gunde gelyor vefk? 2 aydr alamyoruz insallah kandrlmadık?

 • Cevapla
  Merthan
  Nisan 19, 2018 at 3:28 am

  Arkadaşlar sakın Pençeli Burak’a güvenmeyin. Bizim ailevi bir meselemiz vardı paramız da vardı allaha şükür, internetten araştırma yapıp Pençeli Burak’ı bulduk. Parasını yolladık ama karşılığında koca bir hiç! Başta ilgilendi, umut verdi her seferinde mutlu etti bizi. Umudumuz varken kolay kandık tabi… Herneyse, aylar geçti vefkimiz hala gelmeyince biz uyandık duruma. Dolandırıcı olduğunu öğrenmemiz çok uzun sürmedi. Utanmaz herife parasını da yollamıştık. Geri alamadık tabi. Biz kaptırdık siz kaptırmayın diye bu yorumu yapıyorum.

 • Cevapla
  Esin
  Nisan 19, 2018 at 3:28 am

  SÜMEYYE ADINDAKİ HOCANIN ADRESI TELEFONU VE ISMI FARKLI HER SEYI FARKLI ISIMLERLE KULLANIYOR ÇOK ŞÜPHELİ BİR DURUM ÇOK DİKKATLİ OLUN PARA GÖNDERDİYSENİZ GERİ İSTEYİN VERİRSE TABİ

 • Cevapla
  Korcan
  Nisan 19, 2018 at 3:29 am

  kufur etmek serbest olsaydı, yorumumum yayınlanacağını bilseydim buradan ana avrat soverdim. muska yazdırdık tara denen karaktersiz hocaya istediği her türlü şeyi yaptık parasını ilettik ama muska elimize ulaşmayınca kibarca aradık telefonda adam küfür etti sövdü yüzümüze kapattı bu kadar ahlaksızlık karaktersizlik olmaz!

 • Cevapla
  Metin
  Nisan 19, 2018 at 3:29 am

  Murat denen heriften paramızı alamıyoruz verdiği tutmazsa iade garantisine inanmayın! Benim gibi çok insan var bu tuzağa düşen siz siz olun düşmeyin!

 • Cevapla
  Eray
  Nisan 19, 2018 at 3:29 am

  Telefonda konuşurken ne tatlı dil varsa her şeye ikna etti medyum Salih Memişoğlu! Yolladığımız tüm paralar helal olsun diye düşünüyorduk, herif çok yardımcı iyi kalpli diye düşünerek bir sürü para yolladık ama yolladığımız paralar tabiki her zaman olduğu gibi çöp oldu. Tek kuruş bile geri alamadık çünkü ahlaksız herif sadece yalanla yürütüyormuş ekmek teknesini! Utanmadan da işi yapmıyor en azından yaptım dese tutmadı diye güvenirdik o kadar söylüyorum

 • Cevapla
  Naim
  Nisan 19, 2018 at 3:30 am

  Herkese iyi akşamlar, medyum ali hocaya rızık açtırma büyüsü yaptırdım özet geçmek gerekirse işlerimin hepsi çok iyi gidiyor. Bir haftada hafif hafif etkileri görmeye başladık, asıl bir aydan sonra işler bir anda deişti. Çok hızlı gelişti tüm olaylar istediğimiz her şeyi elde ettik inşallah daha da iyiye gidecek diye tahmin ediyorum önerim siz de kendisiyle çalışın paranızı dolandırıcılara kaptırmayın. Ali hocaya güvenebilirsiniz ama vebal almıyorum ona göre…

 • Cevapla
  Pusat
  Nisan 19, 2018 at 3:30 am

  BANA TELEFONDA HOCALARIN HOCASIYIM MÜTHİŞ BÜYÜLER YAPARIM TUTMAYAN OLMADI DİYE BEYLİK LAFLAR EDEN HAKTAN MEDYUMUN YAPTIĞI EN UFAK ŞEY İŞE YARAMIYOR UTANMADAN DA PARANIZI İADE ETMİYOR HATTA SONRAKİ TAKSİDİNİ DE İSTİYOR!

 • Cevapla
  Melih
  Nisan 19, 2018 at 3:30 am

  rabia hocaya yaptirdigimiz vefkin etkisini goremedik cok para harcadik etkili olacak paramiz bosa gitmeyecek diye ama nafile cikti… verdigi vefk nasil biseydi bilemem ama yaptiginin etkisi tutmadi onu biliyorum

 • Cevapla
  Lale
  Nisan 19, 2018 at 3:31 am

  Sürekli para isteyen ama hiçbir şey yapmayan medyum Mete’yi buradan ifşa etmek istiyorum. Geçen ay 1 saatten uzun süre telefonda konuştuk öyle bir ikna etti ki biz de dedik 1 saat konuşuyorsa gerçekten derdimizle ilgileniyordur, sıkıntımızı dinliyordur….. Yok öyle bir şey değilmiş, bizimkinin yaptığı tek şey para için bizi ikna etmekmiş! Hakkım haram olsun defalarca! İnsanların umuduyla oynanmaz bu kadar!

 • Cevapla
  Mustafa
  Nisan 19, 2018 at 3:31 am

  zor günümüzü fırsat bilerek hemen çözerim hemen biter gibi cümlelerle para isteyen medyum orhan dolandırıcısına biz de kandık. bir sürü insanın düştüğü tuzağa bizde düştük işallah başkaları bu şarlatanların ağına düşmez!…

 • Cevapla
  Suat
  Nisan 19, 2018 at 3:32 am

  Ali Hoca güvenilir biri. Ben bir hanım için bağlama büyüsü yaptırdım. Eşiyle sıkıntıları vardı çok sevdiğim bir arkadaşım olduğu için ben ilgilendim. Yaptırdığımız büyü birkaç ay içerisinde tamamen etkisini göstermeyi başardı. İlk haftalardan itibaren etkisi görülüyordu ama asıl etkisi ilk aydan sonra ortaya çıktı. Yüzyüze görüşemiyoruz tam etkisini bilmiyorum ama telefonda anlattığı kadarıyla Ali hocanın büyüsünden sonra hanımın kocası evden çıkmaz olmuş sürekli istediği gibi onunla vakit geçiriyormuş. Büyünün tuttuğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

 • Cevapla
  Naif
  Nisan 19, 2018 at 3:32 am

  ŞARLATAN MEDYUM DUYGU TELEFONLARIMIZA ÇIKMIYOR!!! 1500 LİRAMIZI ALDI BİZİ HERYERDEN ENGELLEDİ!

 • Cevapla
  Şehmuz
  Nisan 19, 2018 at 3:32 am

  Selamın Aleküm Medyum Meliha ile çalışmayı düşünen varsa kesinlikle önermem.. Rızık açtırma büyüsü yaptırdık etkisini göremedik üstelik bu büyüyü borçla harçla yaptırıyoruz inşallah tutar dediğimizde tutmazsa paranı iade ederim kardeşim hiç merak etme dedi. Büyü tutmadı dediğimde sizin sorununuz o beni ilgilendirmez ben yapacağımı yaptım dedi üste çıktı. Biraz daha üstüne gidincede son taksidi zaten ödemedin demeye başladı. Halbuki biz peşin ödemiştik tüm ücreti böyle bir ahlaksızlık görülmedi

 • Cevapla
  Korhan
  Nisan 19, 2018 at 3:33 am

  1000 LIRA ILK TAKSIT 2000 IKINCI TAKSIT TOPLAMDA 3000 LIRA PARA GONDERDIGIMIZ ASLAN HOCA TELEFONUNU DEGISTIRDI! BANKAYA ITIRAZDA BULUNDUK PARAMIZI GERI ALABILMEK ICIN INSALLAH ALACAGIZ AMA ALAMAYANLAR OLAMAYABILIR O YUZDEN SIZ BENIM GIBI UGRASMAK ISTEMIYORSANIZ ASLAN HOCADAN UZAK DURUK!

 • Cevapla
  Doruk
  Eylül 4, 2018 at 1:11 am

  Medyum efe ve medyum hacer tarafından dolandırıldım bende boğazlarından geçmesin öğrenci halimle burs paramı yolladım bu insanlarda Allah korkusu da yok öğrendiğime göre sürekli isim değiştiriyorlarmış bu ikisine karşı dikkat edin

 • Cevapla
  YEŞİM
  Eylül 4, 2018 at 1:13 am

  BEN DE EVDEN GİDEN EŞİMİ GERİ DÖNDÜRMEK İÇİN ALELACELE HİÇ ARAŞTIRMADAN İLK ÖNÜME ÇIKAN MEDYUM HALUK U ARADIM DİREKT AĞZINI PARADAN AÇTI BOŞLUĞUMA GELDİ GÖNDERDİM SONRA BÜYÜ ÇIKTI ŞU KADAR DAHA GÖNDER DEDİ İNTERNETTEN ARAŞTIRINCA DOLANDIRICI OLDUĞUNU GÖRDÜM SONRASINDA MEDYUM METİN E YİNE BİR MİKTAR PARA YOLLADIM ONUN DA TELEFONU ULAŞILAMAZ HALE GELDİ BUNLAR YÜZÜNDEN İŞİNİ GERÇEKTEN DOĞRU ŞEKİLDE YAPAN HOCALAR DA ZARAR GÖRÜYOR YAZIKLAR OLSUN

  • Cevapla
   Ayşe
   Mayıs 25, 2019 at 11:17 am

   Lutfen bana bilgi verin bana geri dönün medyum halukla ilgili

 • Cevapla
  Veysel
  Eylül 4, 2018 at 1:15 am

  Bikaç yere yazdım yayınlanmadı umarım siz onaylarsınız yorumumu Medyum Samed, Medyum Zamir, Medyum Diyar, Medyum Havva, Medyum Hüddam bu sahtekarlardan uzak durun 1 senedir para kaptırmadığım adam kalmadı bu tür yorum siteleri olduğundan haberim bile yoktu önüme gelene para gönderdim çoğu yerde Ali hoca dan övgüyle bahsedilmiş para toparlayınca son kez kendisini deneyeceğim her ne kadar artık bu işlere inancım kalmasada

 • Cevapla
  esin
  Eylül 4, 2018 at 1:17 am

  medyum olcay ve medyum hakan büyük de dolandırıcı 2 tane olcay var internette hepsi de ben gerçeğim diğeri sahte diyor ama ikisi de dolandırıcı dikkat edin güzel sistem kurmuşlar ek olarak medyum metin ve medyum yakup a para kaptırdı arkadaşım geçen gün onlar da vefk diye fotokopi yollamış şimdi telefonlara çıkmıyorlar her yere yazacağım

 • Cevapla
  Nadir
  Eylül 4, 2018 at 1:35 am

  Şu an eşimle mutlu bir yuva kurmak için yapmadığımız şey, uğraşmadığımız konu kalmadı. Özellike kayınvalidem evlenmememiz konusunda büyük baskı yapıyordu. Eşimin ailesi de aynı şekilde evlenmememiz için elinden geleni yaptı. Akrabalar, arkadaşları, herkes birbirimize uyumlu olmadığımızı söyledi.

  Ali Gürses hocamı internetten buldum. Kendisiyle görüştüğümüzde başımdan geçenleri birer birer anlattım ve ne yapabileceğimiz konusunda fikir edindim. Konuşmamız sonucunda ne yapacağımızı belirledik ve bunun için çalışmaya başladık… Vefk yolladı 40 gün taşınacak ve bir talimat iletti. Talimata uygun şekilde günlere devam ederken bir süre sonra beraberliğimize karşı olan herkes bir anda 180 derece değişti ve bizi desteklemeye ikna olmaya başladılar 🙂

  Yorumumun başında söylediğim gibi, şu an eşimle mutlu bir yuvamız var. Allah razı olsun, çalışmamız işe yaradı ve her şey düzeldi.

  İnternet ortamında adını kullananlar da gördüm Ali beyin. Bahsettiğim Ali Hocanın telefonu 0535 590 62 75 sitesi de medyumali.com adını kullanan sahtelerine dikkat edin.

 • Cevapla
  UYSAL
  Eylül 4, 2018 at 1:36 am

  MEDYUM HASAN DA DOLANDIRICI 2 GÜNDÜR PARAYI ALDI TELEFONLARA ÇIKMIYOR BAŞKA VAR MI KENDİSİNE PARA GÖNDEREN?

 • Cevapla
  Melda
  Ocak 22, 2019 at 3:20 am

  32 yaşındayım eşim pilot 2 yıl önce bir ortamda bir araya geldik geldiğimiz ortamda birbirimizden etkilendiğimizden flört dönemi yaşamaya başladık her şey yolundave mutlu giden bir flört hayatından sonra ilişkimizi evliliğe taşımamızın zamanın geldiğini düşündüm ailelerimiz arasında yaptığımız düğünden sonra eşim bana göstermediği yüzünü göstermeye başladı bir anda alkol kullanımı arttı. İnsanlarla olan diyaloğu gün geçtikçe daha samimiyetsiz ve agresifleşmeye başladığından evliliğe olan inancım gün geçtikçe dahada azalmaya başladı. Yakın bir hostes arkadaşımın tavsiyesi üzerine Medyum Hüseyin hocaya ulaştım kendisine durumumu anlattım konuşmalarında çözüm odaklı konuşmasından etkilendim. 2300 tl civarında para transferini gerçekleştirdikten sonra her ne hikmetse o ilgili adam bir anda değişti işlem yenilemesini bırakın işlemi bile zar zor getirdi bu da dolandırıcı

 • Cevapla
  Ümit
  Şubat 22, 2019 at 3:43 am

  Selamın Aleyküm yakın bir akrabamızla arsa meselesi yüzünden uzun yıllardır anlaşamıyoruz izaleyi şurla alabilme imkanım var ama böyle bir yönteme başvurmadan kendi imkanlarımla işi çözmeye çalışıyorum. Geçtiğimiz ay bu meseleyi nihayete erdirebilmek adına Medyum Ömer Hoca ile iletişime geçtim kendisine yaşamış olduğumuz bu kargaşadan dolayı yapabileceği çalışmayı ve bu çalışmanın başarılı olabilmesi ile alakalı bilgilendirmelerde bulundu bana söylediği ve önerilerde bulunduğu hiçbir şey tutmadığı gibi birde paramı alıp engelledi Haram zehir olsun verdiğim para

 • Cevapla
  Meriç
  Nisan 2, 2019 at 1:21 pm

  Arkadaşlar medyum tibet denen kişinin yakınından bile geçmeyin hocalıkla alakası olmayan 19 yaşında bir çocuk

 • Cevapla
  İranlı medyum selman ile çalışan var mı
  Nisan 5, 2019 at 1:32 am

  Merhaba arkadaşlar İranlı medyum selman hakkında çalışan iletişim kurabileceğim içinizde birisi var mı?
  Telefonlarımı açmıyor diye panik yapmış durumdayım lütfen yardımcı olun , iyi günler diliyorum.

  • Cevapla
   İsimsiz
   Haziran 18, 2020 at 1:16 pm

   Selman hocaya ulaşabildimiz mi? Çalışma sonucunuz etki ettiği? Aynı panik bendede var

  • Cevapla
   Elif...
   Temmuz 28, 2021 at 2:07 am

   Bana da aynısını yapıyor ulaşabildin mi acaba

 • Cevapla
  ERCAN
  Mayıs 13, 2019 at 4:02 pm

  MEDYUM İSA VE MEDYUM FİDAN SÜREKLİ İSİM DEĞİŞTİRİYOR VE MEDYUMLUKLA ALAKALARI YOK DİKKAT EDİN

 • Cevapla
  Vuslat
  Mayıs 21, 2019 at 11:46 pm

  herkese selamlar
  birkaç katkıda ben sunayım son 1 senede para verip hiçbir sonuç alamadığım şahıslar

  medyum kadriye
  medyum özge
  medyum saliha
  medyum kadir
  medyum olcay
  medyum ömer aydın

  uzak durun bunlardan elinizi verir kolunuzu kurtaramazsınız

 • Cevapla
  Sevda
  Ağustos 10, 2019 at 2:52 pm

  Merhabalar para verip de hiçbir sonuç alamadığım dolandiricilar arkadaşlar sakin bunlara inanıp para yatirmayin.
  Medyum el rashid
  Kadriye hoca
  Hızır hoca
  Medyum Olcay
  Medyum Saliha
  Medyum Hasan hoca
  Allahlarindan bulsunlar insallah

 • Cevapla
  Murat
  Ağustos 13, 2019 at 4:06 pm

  Medyum Dolunay, Medyum Olcay ve Medyum Hakan aynı kişi dikkat edin sürekli isim değiştiriyorlar haklarında olumsuz yorumlar artınca başka isme geçip telefon ve site değiştiriyorlar hocalıkla alakaları yok

 • Cevapla
  Türkan
  Ağustos 22, 2019 at 2:57 am

  eşimin vefatının ardında 2 çocuğumla birlikte yetim kaldım. Bildiğim tek iş dikiş nakış olduğundan terzi yanında kıyafet ve örgü işleri satmaya başladım ama ülkenin durumunun gittikçe kötüye gitmesinden ve kirada oturmak zorunda kaldığımdan Rızık açma çalışması yaptırmak için Olcay hocayı buldum kendisiyle iletişime geçtiğimde bana sempatik ve kibar bir üslupla konuştuğundan işlem için gerekli olan parayı tek seferde ulaştırdım ardından gönderdiği çalışma ve duaları bir bir şartlarıyla birlikte 4 hafta boyunca gerçekleştırdım aralıklarla kendisiyle iletişime geçerek gelişen olumsuz sorunları bildirdiğimde bana olan samimiyetsiz ve ilgisizliği dikkati mi çekti ve hakkında daha detaylı bir araştırma fırsatı yakaladım 6 yıldır bu işi yapan hocalığı bırakın hangi sektörde olduğunun bile belli olmadığı bir şahıs olduğunu öğrendim. Sakın arkadaşlar işlem yaptırıp paranızı boş yere harcamayın

 • Cevapla
  Yusra
  Ağustos 22, 2019 at 3:46 am

  haklısın ebrucum bu işleri yapanların 100% 80 dolandırıcı bana vaad ettikleri hiç bir şeyi gerçekleştirmediler utanma sıkılma yok yüzsüzlükte 1 numara olmuşlar Ancak parayı alana kadar samimiyetleri ondan sonra bir anda 180 derece dönüşler başlıyor aşagıda özellikle belirtiyorum bu dolandırıcılar 10 bin tl mal oldu çözüm yerine dert tasa sahibi ettiler birde
  Medyum Mehmet
  Medyum Emel
  Medyum Duygu
  Medyum Mahmut

 • Cevapla
  Ülkü
  Ağustos 22, 2019 at 3:51 am

  Arkadaşlar Aşk ve Bağlama Çalışması için bana önerebileceğiniz daha önce kesin sonuca ulaştıran bir Medyum önerebilir misiniz erkek arkadaşımla bir tartışma yaşadım. Uzun süredir geri dönebilmesini sağlamak adına yaptığım hiçbir yöntem işe yaramadı. Sadece hüsranla sonuç aldım başka bir kadınla birlikte olmasına gerçekten dayanamam

 • Cevapla
  Dilek
  Ağustos 22, 2019 at 3:55 am

  Medyum Emre , Medyum Ömer sanıyorum ortak çalışıyorlar aralıklar iletişime geçtim bana hesap numaralarından tutun yaptırmak istediğim çalışmaya kadar tek tek aynı alternatifi sundular ve kişisel bilgilerimi söylemediğim halde tek tek ne işlemi yaptıracağıma kadar bildiler Sakın diyeyim arkadaşlar Belli ki dolandırıcılar…

 • Cevapla
  Aslı
  Ağustos 22, 2019 at 4:01 am

  38 yaşında 2 çocuk annesiyim annemin vefatının ardından babama pek destek olamadım ilgili bir şekilde davranamadığımdan kiracısıyla aşk yaşamaya başladı kadın o kadar çıkarcı ve içten pazarlıklı bir kişiliğe sahip ki bu durumda babamın ileride yaşayacağı psikolojik sıkıntıları ansıl aşacağı hakkında bir bilgim olmadığından Medyum Halime hoca ile iletişim kurdum kendisine yaşadığım bu kargaşalı süreci atlatabilmem için kısa bir bilgilendirme aldım bakım çalışması yaptığın babamın üzerinde bir büyü olduğunu bu büyünün ancak Papaz büyüsü adını verdiği çalışmayla çözülebileceğinin garantisini verdi. Söylediği çalışmaya onay verdiğim halde elime ne bir kargo nede vaad ettiği mail ulaştı.

 • Cevapla
  DOLANDIRICI MURAT HOCA
  Ağustos 22, 2019 at 4:15 am

  Nişanlım 32 yaşında ben 22 yaşındayım ailem aramızdaki yaş farkının uzun yıllar sonra büyük problemlere sebep olacağını söylüyor ama benimde bu ilişkiyi bitirme veya başka bir hayat kurma gibi bir niyetim asla yoktu olmayacakta zaten ama ailemin bu durumu kabullenmesini istediğimden İnternette araştırdığım Medyum Murat Hoca ile iletişime geçtim kendisiyle görüştüğüm kadarıyla bana önerdiği çalışmanın başarıya kesin ulaşacağından yana hiç kuşkum yoktu ama işlemin parasını aldıktan sonra ortadan kayboldu..

 • Cevapla
  CELİL
  Eylül 13, 2019 at 4:08 pm

  MEDYUM DOLUNAY BU ŞAHISTAN UZAK DURUN İLK GÖNDERDİĞİNİZ PARAYLA KALIRSANIZ YİNE İYİ TAKTİĞİ SONRADAN FARKLI BAHANELERLE EK ÜCRET İSTEYİP BU ŞEKİLDE DOLANDIRMAK 1400 TL KAPTIRDIM

 • Cevapla
  keskin
  Ekim 1, 2019 at 3:41 pm

  Medyum beytullah denen adama para gönderdim 1 haftadır ulaşamıyorum

 • Cevapla
  Ercan
  Ekim 1, 2019 at 3:43 pm

  1 senedir bağlama çalışması için çalışmadığım para göndermediğim insan kalmadı çoğu internette üst sıralarda çıkan parayla reklam yaptıran kişiler olduğunu çok sonradan öğrendim bu sitelere de çok geç denk geldim bende para kaptırdığım kişileri yazmak istiyorum ki en azından başkaları dolandırılmasın
  Medyum sennur, medyum hızır, medyum hülya, medyum dilek, medyum kadriye
  Bir de bakım için para gönderip bakımı bile yapmayan medyum dolunay var

 • Cevapla
  KEREM
  Ekim 2, 2019 at 1:12 pm

  ARKADAŞLAR İNTERNETTE MEDYUM TİBET OLARAK GEÇEN ŞAHISTAN UZAK DURUN KENDİSİNİ YAKINEN TANIRIM HOCALIKLA ALAKASI YOK ESKİDEN SCOPE PİSKOPOS RUMUZUYLA ŞARKICILIK YAPIYORDU TUTUNAMAYINCA BU İŞE BAŞLAMIŞ MEDYUMLUĞUN YAKININDAN BİLE GEÇMEYECEK BİR İNSAN BUGÜN BİR ARKADAŞIMIN SÖYLEMESİYLE BİLGİM OLDU SİZLERİ DE UYARAYIM DEDİM

 • Cevapla
  Gamze
  Ocak 20, 2020 at 4:53 am

  Medyum orhan, medyum hasan bende bu ikisine para kaptırdım internette haklarında birçok şikayet var sonradan gördüm dikkat bu iki isme arkadaşlar!!!

 • Cevapla
  Ulaş
  Ocak 20, 2020 at 4:55 am

  Ali gürses hocayla yaptığımız 21 günlük işlemde bugün 12. gün ve çok büyük gelişmeler görmem üzerine yazmak istedim ben işimde bereket kısmet rızık için yaptırmıştım işlemi ve neredeyse kapanma noktasına gelen dükkanımda son günlerde büyük hareket yaşanıyor önüne gelen müşteri girmeden başka dükkana giderdi şimdi müşterilere yetişemez hale geldim mucize gibi bir şey zaten çokça yazılmış kendisi hakkında yorumlar bir ek de ben yapmak istedim Allah razı olsun kendisinden
  Başka Aliler de var internette Ali osman Ali sami Ali emir gibi bahsettiğim Ali gürses yanlış olmasın 05355906275 telefonu

 • Cevapla
  Ertan
  Nisan 23, 2020 at 2:31 am

  Merhaba arkadaşlar, dolandırılan kişilere çok geçmiş olsun. Ben de daha önce çok sayıda medyumla uğraşmak zorunda kalmış ve sahtekarlara para kaptırmış biri olarak gerçekten işe yarar bir medyum bulduğumda buraya yazacağıma dair söz vermiştim.

  Medyum Ali Gürses isimli hocamız gerçekten çok iyi vefk yaparak benim yüzümü güldürdü. Bir hafta gibi bir süre içerisinde vefkimi teslim etti, herhangi bir sıkıntı yaşamadan elime ulaşmasını sağladı. Aynı zamanda sürekli takip ederek herhangi bir sıkıntı olup olmadığını da öğrendi.

  Etki süresi benim için biraz kısa oldu bir hafta gibi bir sürede istediğim sonucu aldım. İnşallah çalışan diğer insanların da aynı şekilde kısa sürede sonuçlarını gördüğüne şahit oluruz. Medyum Ali Hoca’nın internet sitesi var, sitede tüm iletişim bilgileri yazıyor. Eğer bu sitenin yöneticileri için bir sakıncası yoksa internet sitesini yazmak istiyorum. Medyumali.com adresinden sitesine ulaşabilirsiniz.

 • Cevapla
  Ece
  Nisan 23, 2020 at 2:34 am

  Buraya bir şikayetimi belirtmek istiyorum bu konuda çok dertliyim, Medyum Şenol isimli şahısla (adı bile belki bu değildir bilmiyorum) aşk büyüsü yaptırmak için görüştüm ancak bir netice alamadım asla kendisine bu durumu belirtmek için iletişim kurduğumda önce tersledi bir süre sonra aradığımda ise ağıza alınmayacak hakaretler duydum, araştırma yapmak için baktığımda ise gördüm ki kendisi bu şekilde pekçok kişiyi dolandırmış. Gerçekten çok yazık insanların hayalleriyle oynuyor böyle dolandırıcı kişilere itibar etmeyin ya gerçekten bu yolla insanları kandırmaya devam edemesinler.

 • Cevapla
  Mesut
  Nisan 23, 2020 at 2:35 am

  Meraba ben medyum denizle evlenememe durumumla ilgili iletişime geçtim bana kısmetimin bağlandığını kendisinin bu işi çözebileceğini söyledi ancak bu konuda uzun süre beklememe rağmen kesinlikle bir değişiklik olmadı durumumda bunun zamanla olacağını söyledi ama sonra tekrar aradığımda numarasını kullanılamıyor görünce durumun farkına vardım yani dolandırıldığımın başkaları da bu durumu bilsin diye buraya yazıyorum bu kadın kesinlikle derdinizin dermanı değil.

 • Cevapla
  Lütfi
  Nisan 23, 2020 at 2:35 am

  Selam Medyum Kadriye’yle daha önce çalışan bir konuda yardım alan var mı, kendisine kesinlikle ulaşamıyorum bu konuda bilgisi olan varsa yazsın lütfen ACİL!!!

 • Cevapla
  Ethem
  Nisan 23, 2020 at 2:36 am

  Medyum El Rashid isimli şahsa ailevi bir sorunumuz için ulaştım beni İran asıllı olduğu, bu işin piri olduğu, kaynağından geldiği gibi sözlerle kandırıp gözümü boyadı, telefonlarıma da çıkmıyor şu anda, söylediği gibi bu işin pir i olmasını geçtim bizim talep ettiğimiz kadarını yapsa yine yeterdi, gördüğüm kadarıyle bu sorunu yaşayan bir sürü kişi varmış, çok yazık oldu emeğimize ve paramıza.

 • Cevapla
  Derya
  Nisan 23, 2020 at 2:37 am

  Selam çok sıkıntıdayım şu an arkadaşlar anladığım kadarıyla hepiniz benzer dertlerden müzdaripsiniz benim gibi medyum harun a çocuğumdaki nazar için danıştık bize muska göndereceğini söyledi ama ne muska geldi ne haber bu yaptığının adı umut tacirliği başka bir şey değil

 • Cevapla
  berivan
  Nisan 23, 2020 at 2:37 am

  MEDYUM DİLEK BAKIMCILIK YAPMAYLA İLGİLİ KENDİNİ GÖKLERE ÇIKARIYOR AMA SÖYLEDİĞİNİN BİNDE BİRİNİ BİLE YAPAMADI NE GÖNDERDİKLERİ BİR İŞE YARADI NE DE SÖYLEDİKLERİ GERÇEKLEŞTİ GERÇEKTEN BU KADAR BECERİKSİZSENİZ YAPMAYIN BU İŞİ DİLEK İSİMLİ DOLANDIRICI!

 • Cevapla
  Hale
  Nisan 24, 2020 at 2:38 am

  Medyum Miraç’la bağlama büyüsü için konuştuk önce büyüyü yaptığını söyledi ardından ben bir değişiklik olmadığını söyleyince karşıdaki kişide başka büyülerde olduğunu söyleyip onlar için de yapacağı büyüler olduğunu söyledi. Bu işimi yapıp yapmadığını sormak için aradığımda telefona başkası çıkıp bu numaranın o Medyum miraç diye birine ait olmadığını söyledi ısrar ettiğimde bir de deli muamelesi yaptı bana neredeyse bu kadar da terbiyesizlik olmaz, zaten dertli olduğum için yardım istemiştim medyum miraçtan bir de bu eklendi, sorunumu çözemediğime mi yanayım karşılaştığım muameleye mi yanayım ben de bilmiyorum artık diyecek bir şey bulamıyorum…

 • Cevapla
  ercan
  Nisan 24, 2020 at 2:38 am

  Selam, medyum murat bize papaz buyusu yapacagini soyleyerek dolandirdi. dolandirdi demek istemezdim ama parayi aldiktan sonra kendisine bir daha ulasamadim yine ben iyi dusunmeye calistim ancak bu durum degismedi kendisi kesinlikle iyi niyetimi suiistimal ettiğine inanıyorum artık ustelik de cok ikna edici konustu kesinlikle inanmıistim kendisine buyuk beklentiler içindeydim

 • Cevapla
  Ertuğrul
  Nisan 24, 2020 at 2:41 am

  S.aleyküm, bizim evimizde uzun süredir bir huzursuzluk vardır herkez birbirinin söylediğine adeta düşmanı söylemiş gibi tepki gösteriyordu son çare olarak medyum semihaya bu durumla ilgili ulaştık, ailemize karşı aile saadetimizi bozmak için büyü yapıldığını bu büyüyü kaldırdıktan sonra her şeyin düzeleceğini söyleyip içimizi rahatlattı bize de bazı şeyler göndereceğini söyledi, söylediği sürede elimize bir şey geçmeyince tekrar aradık ben yaptım sizin bir şey yapmanıza gerek kalmadı dedi ancak bir değişiklik göremedik, aralamarımıza da çıkan olmayınca artık işin rengini anlamış olduk,böyle durumlarda insanları kandırmak gerçekten çok kolay çünkü herkez derdi olduğu için çare arıyor ve kandırmak çok kolay oluyor elbet bu yapılanında bir karşılığı vardır rabbim kimseye dert verip derman aratmasın.

 • Cevapla
  Semih
  Nisan 24, 2020 at 2:43 am

  İyi akşamlar, Medyum Ayhan dan bağlama büyüsüyle ilgili yardım istedik, çekincelerimiz olduğunu anlayınca çok net konuştu, garanti verdi, ALLAHın bana verdiği ilmi bende insanlara yardım etmek için kullanıyorum tabi ki en iyisini yapacağım biiznillah derdinizi çözeceğiz gibi konuşup çok umut verdi ancak söylediği süre içinde bir gelişme olmadı ardından bunun benim yapılan işe inanç eksikliğimden kaynaklandığını söyledi ve tekrar yapması gerektiğini söyledi, tamam dedim. Gerçekten sabrımın sonuna kadar bekledim ama tükendi ve tekrar aradım, beni yalancılıkla suçladı kesinlikle yaptığı işin tutacağını benim yalan söylediğimi söyledi hatta ailemdeki huzursuzlukla ilgili olarak da beni suçladı dolandırdığı yetmedi bir de hakarete mazur kaldım herkes bu adama dikkat etsin, şimdi de telefonlarına ulaşamıyorum inşallah sen de bu yapacağını söyleyip insanları kandırdığın dermanlara muhtaç olursun MEDYUM AYHAN DÜZENBAZI

 • Cevapla
  Esma
  Nisan 24, 2020 at 2:43 am

  Benim büyük bir derdim var, medyum annaya papaz büyüsü yaptırdım bir haftada teslim edilmesi gerekiyormuş araştırdığım kadarıyla ama ses soluk çıkmadı, bazı yorumları okuyup korktum tekrar ulaşamamaktan süresi de geçti uzadı diye, zaten aradığımda da gördüm ki korktuğum başıma gelmiş çoktan, şimdi emin olamıyorum yaptığı iş nedir ne değildir, bana olumsuz bir geri dönüşü olur mu bu durumun korku içerisindeyim açıkçası daha önce içinizden medyum annayla çalışan var mı?

 • Cevapla
  Cemile
  Nisan 24, 2020 at 2:44 am

  Hayırlı geceler, ben eşime alkolü bıraktırmak için bir sürü yol denedim son çare olarak medyum kenana başvurdum ve beni bu işin çaresinin onda olduğuna gerçekten inandırdı, öyle bir konuşuyor ki anlatamam adeta hipnotize ediyor sizi zaten konuşmalarıyla, bana da en kısa sürede işimi halledeceğini ve bazı malzemeler de göndereceğini söyledi bir sürü nasihatte verdi çok babacan bir tavrı vardı son çarem burası artık demek ki diye düşündüm ancak ödememden sonra telefonumu engellediğini farkettim ve durumu anlamış oldum gerçekten bu olanla birlikte umudumu da tamamen tüketmiş oldum böyle kişiler bilinsin ki benim gibi ailesiyle eviyle ilgili son umudunu böyle insanlara bağlamasın başkaları diyerek yazıyorum

 • Cevapla
  Selin
  Nisan 24, 2020 at 2:45 am

  Medyum Erpah a vefk yaptıran var mı daha önce bana verdiği süre geçti ama ne gelen var ne giden ulaşmak zaten mümkün değil, Allah rızası için bana yardımcı olun, çok çaresiz durumdayım lütfen hiç ulaşamamaktan ve elime de gelmemesinden korkuyorum

 • Cevapla
  Gizem
  Nisan 24, 2020 at 7:51 pm

  İnşallah sıkıntılarınızı çözersiniz hepiniz. Ben de çok kez sıkıntı yaşamış biri olarak yaşadığım deneyimler doğrultusunda araştırmalar yapıp gerçekten işimi gören bir medyum hoca bulmayı başardım, vefk yaptırdım. Medyum Ali Gürses adında bir hocayla çalıştım. Dediği vefki yaptı, istediğim etkiyi de gördüm. Çok fazla detay vermek istemiyorum vefk konusunda çünkü bu vefk denen şey kişiye özeldir, benim inancıma göre ne için yapıldığı falan söylenirse etkisi kaçabilir ama şöyle söyleyebilirim, tam dediği sürede tam dediği şekilde etki etti Allah’a bin şükür. Üstelik Türkiye’de olmamama rağmen sıkıntısız şekilde Almanya’ya yolladı. Çalışmak isteyenler için ben maille haberleştim, birkaç kez telefonda da konuştum sorularımı sormak için. 05355906275 telefonu [email protected] adresi de maili. Selametle, Allah herkese acil şifa ve derman versin inşallah.

 • Cevapla
  Eda
  Mayıs 10, 2020 at 1:25 pm

  Merhaba arkdaslar,
  bende Ali beylen calismayi düşünüyorum. Tavsiye edebilirmisiniz? Daha önce caliscan ve islemleri tuttan yazabilirmi?

 • Cevapla
  Medyum Çuluak | Medyum Yorumları - Hoca Şikayetleri
  Mart 22, 2021 at 12:26 pm

  […] Medyum Çuluak ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okumak, dilersen… […]

 • Cevapla
  Akif
  Mart 24, 2021 at 9:32 pm

  MEDYUM GÜLİZAR YALAN SÖYLÜYOR! VEFK İLE ALAKALI ALDIĞINI SÖYLEDİĞİ EĞİTİMLER TAMAMEN YALANDAN İBARET! GERÇEKTE HİÇBİR EĞİTİMİ YOK! BU KİŞİYE GÜVENENLER YANDI GERÇEKTEN! BEN DOLANDIRILDIĞIMI ANLAYANA KADAR ÜÇ DEFA PARA GÖNDERDİM VEFK İŞLEMİ İÇİN! İLK İKİ VEFKİ YAPTIĞINI AMA FARKLI ENERJİLER NEDENİYLE TUTMADIĞINI SÖYLEYİP YENİDEN YAPMAK İÇİN PARA İSTEDİ. BU ŞEKİLDE YAPA YAPA BANA ÜÇ DEFA VEFK PARASI ÖDETTİRDİ! KESİN OLACAK BU SEFER DEDİKÇE İNANDIM AMA NE KESİNİ HİÇ ETKİ YOK! YALANCININ TEKİ ÇIKTI! HAKKIMI HARAM EDİYORUM BUNA! VEFKİ GÖNDERMEDİ BANA! REZİLLİK RESMEN

 • Cevapla
  numan
  Mart 24, 2021 at 9:32 pm

  belcikada yasiyorum, oglum kabus gorup duruyor onun icin bi vefk yaptirayim istedim medyum ayşe isimli medyum hocaya euro uzerinden ucret cikartti ona ragmen gonderdim odemesini vefkimi gondermesi gereken surede yollamadi sormak icin aradim yalanci kadin numarasini degistirmis ulasilamiyo simdi kandirildim bu kisi tarafindan

 • Cevapla
  metin
  Mart 24, 2021 at 9:33 pm

  Ben vefk yaptıracağım diye medyum ömere 5400 lira para kaptırdım, üstelik 5400ün 400 lirasını kapıda gelen boş kutuya verdim, burada yazdıklarıma aman dikkat edin, bu veya başkası farketmez bu numaraya kanmayın, vefk geldi diye kapıyı açtım 5000 lira eft ile göndermiştim, gelen paketten 400 lira kapıda ödeme ek parası aldı getiren kargocu, hoca nasılsa iade eder hata yapmıştır diye aldım, kargoyu açtım kutu boş, medyum ömeri aradım numarası kullanılmamaktadır dedi, böyle gider ayak bir kez daha kazık atıp gitti, haram olsun her hakkım buna, dolandırıcılık konusunda artık denecek tek kelime yok bu kişiye, küfür etsem günaha girerim hakka havale ettim

 • Cevapla
  Metin
  Mart 26, 2021 at 3:05 pm

  Arkadaşlar murat hocayı tanıyan bana lütfen ulaşsın bir buçuk aydır çalışıyorduk hergün farklı birşey diyerek bni oyaladı ve telefonuna ulaşamıyorum

 • Cevapla
  Asya
  Nisan 25, 2021 at 7:36 pm

  Ali Gürsesle işlem yapan oldumu

 • Cevapla
  Süleyman
  Kasım 24, 2021 at 9:33 pm

  Hayırlı bir kısmet bulmak amacıyla vefk yoluna başvurdum ben de. Ali Gürses isimli hocayla çalıştım. Bir sayfada içten bir yorum gördüm, arkadaşın biri çok memnun kalmış, düğünüme falan davet edeceğim yazmıştı. Buna istinaden bir de ben görüşeyim dedim. Kaç senedir kısmetsizlik halindeyim çünkü.
  Ali Gürses hoca vefki önerdi, geldikten sonra bir ayda hayatım değişti diyebilirim. Ali hocayı ben de düğünüme davet edeceğim inşallah. Nazar olmasın diye pek fazla anlatmak istemiyorum ama benim eskiden çok aşık olduğum ve bana bakmayan biriyle şu an ailelerin tanışma aşamasına geçtik. Her şey bir anda gelişti çok hızlı oldu nasıl oldu anlayamadım bile. Bu hocadan Allah razı olsun, çalışması çok başkaymış gerçekten. Öneren arkadaş da inşallah benim gibi mutludur şimdi, onun sayesinde oldu biraz da benim bu durumum.

 • Yorum bırakın