Gösteriliyor:

medyum faysal

Medyum Hoca Yorum

Bakım Yapan Hocalar

Medyum hocaların ve insanların manevi dünyada olan biteni anlayabilmesinin tek yolu bakım işlemidir. Bakım yapan hocalar yerine göre yapacakları tüm çalışmalardan önce bu uygulamayı gerçekleştirmekte ve enerjilerin durumunu net şekilde görmektedir.

Bir büyü çalışması yapılacağı zaman tamamen enerji temelleri üzerinden işlem yapılır. Yapılacak olan işlemin etkili olabilmesi ise doğru temelin atılmasıyla mümkündür. Bakım yapan hocalar, büyü yapılacak olan kişinin sahip olduğu enerjiyi en net şekilde bu yöntemi kullanarak görebilir. Okunan enerjiler sayesinde hangi yöntemin en tesirlisi olacağı ortaya çıkar, bu sayede çok etkili bir çalışma yapılabilmesi mümkün olur.

Sadece büyülerde değil vefk ve muska gibi manevi uygulamalarda da aynı durum geçerlidir. Bakım yapan hocalar, öte alemlerle ilgili yapılan tüm çalışmalarda her şeyden önce enerjinin durumunu kontrol eder ve yapılacak çalışmayı buna göre belirler.

Yine aynı şekilde, büyü bozma uygulamalarının da mutlaka bu doğrultuda yapılması gereklidir. Bakım yapan hocalar, büyü bozacakları zaman yapılan büyünün enerjisini hesaplar, ardından bozma işlemini doğru şekilde gerçekleştirir. Her aşamasında dikkatli olunması gereken bu çalışmada medyumun bilgisi kadar deneyimi de önemlidir.

Bakım Yapan Hocalar Her Enerjiyi Bilir

Bakım yapan hocalar, bu işlemi manevi alemleri tanımaları sayesinde gerçekleştirir. Manevi alemlerde hangi enerjiyi kullandıklarından bağımsız olarak yapılacak çalışmanın detayları her daim enerjiyi tanımak üzerine kuruludur.

Bakım yapan hocalar, bir kişi üzerindeki enerjileri ayırt edebilecek kadar deneyim sahibi olmak zorundadır. Bu deneyime sahip olan bir kişinin büyü enerjisi ile kişinin sahip olduğu doğal enerjileri ayırt edebilmesi mümkün değildir. Ayırt edebilmek için yüksek bir tecrübe gereklidir.

Kimi zaman tecrübenin de yetersiz olduğu durumlarla karşılaşılabilir. Bu gibi durumlarda, bakım yapan hocalar tarafından farklı ilimlerin bilgisine başvurulmaktadır. Kullanılacak olan ilimlerin neler olacağı sadece medyum hocaların aldıkları eğitimler sayesinde bilinebilir. Sıradan bir insanın medyumluk konusunda eğitim almadan bu konularda bilgi sahibi olması mümkün değildir.

Bakım Yapmak Çok Zor Bir İşlemdir

Bakım yapan hocalar bu işi hakkıyla yapabilmek için ciddi çaba göstermek zorundadır. Eğitimlerinden başlayarak tecrübe edinmelerine kadar uzanan bu süreçte mutlaka özenli ve dikkatli davranmak çok önemlidir.

Bakım yapmanın zor olduğu herkes tarafından bilinir. Ancak, bu çalışma tüm zorluklarına rağmen manevi alemlerle alakalı tüm işlemlerde ilk yapılması gereken uygulamadır. Medyumlar, bunu iyi yapamadıkları ve enerjileri tam olarak bilmedikleri sürece çalışmalardan asla başarılı sonuç alamayacaktır. Bakım yapan hocalar, öte alemlerden yararlanabilmemiz için gerekli olan anahtar ilimlere sahiptir.

Bakım yapan hocalar ile ilgili araştırma yaparken, bu işi en iyi yapan ve alanında uzman medyumları sitemize gelen yorum ve şikayetler aracılığıyla bulabilirsiniz. Sizden gelen ve tarafsızca hepsi yayınlanan bu yorumları okumak, dilerseniz soru sormak ya da yaşadığınız deneyimleri paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış

  • Cevapla
    Cem
    Ekim 27, 2018 at 2:29 am

    İyi akşamlar ben de deneyimimi yazmak istiyorum. Bu siteden birinin tavsiyesi üzerine medyum ali gürses hocayı buldum. Yurtdışında yaşıyorum, Belçika’dayım. Burada medyum bulamayınca internette araştırırken bu siteye denk gelip yaptırmıştım. Abime yaptırdığım bir ayırma büyüsüydü. Yengem daha doğrusu artık eski yengem arkasından çok iş çeviriyodu abimin gönlü onda olması nedeniyle de görmezden geliyordu resmen. En son çare olarak bu yola başvurdum ikisinin ayrılması için gayet de iyi yaptığımı düşünüyorum. 10 gün sürmedi ayrılmaları. Şimdi eski yengemin yaptıklarını görünce iyiki kurtulmuşum diyor… Bazen bunlar hayatın gereksinimleri oluyor gerçekten bilgi almak isteyenler için [email protected] ali beyin mail adresi medyumali.com web sayfasında iletişim bilgileri mevcut…

  • Yorum bırakın