Gösteriliyor:

medyum hayati

Medyum Hoca Yorum

Adana’daki Medyum Hocalar

Gaybın bilgisine ulaşabilmek düşünüldüğü kadar kolay bir şey değildir. Böylesi özel bir şeyi öğrenmek isteyen kişi, mutlaka uzun süreli eğitimlerden geçmeli ve pek çok ilim konusunda bilgi sahibi olmalıdır. Dünyanın her yerinde olduğu gibi, Türkiye’de de pek çok medyum hoca bu ilimlere sahiptir ve gereken büyü çalışmalarını başarıyla yapabilmektedir. Adana medyum hocaları da, ihtiyaç duyulan bu ilimlerde uzmanlaşarak, insanların ihtiyaç duyduğu manevi çalışmaları hakkıyla yerine getirmektedir.

Adana medyum hocaları gibi, her medyumun bilmesi gereken ilimlerin başında numeroloji gelmektedir. Özellikle yıldızname ve vefk gibi karmaşık çalışmalar ile ilgilenecek olan medyum hocalar için elzem olan bu bilgiler olmazsa yapılan çalışmalardan hiçbir şekilde başarı elde edilemez. Özellikle karmaşık çalışmaları çok daha kolay kılabilen bu ilimler, mutlaka hocalar tarafından uzmanlık seviyesinde bilinmelidir.

Sembolik anlamları tam anlayabilmek için bir takım gizli ilimlere de ihtiyaç duyan Adana medyum hocaları, alanlarında gelişmek ve gerekli olan tüm çalışmaları yapabilmek için pek çok konuda özel olarak çalışmaktadır. Eğer medyum hocalar tarafından yapılan bu çalışmaların başarılı olması isteniyorsa, mutlaka özenli bir şekilde ilgilenilmesi gereklidir. Medyumlar, bu işe çok küçük yaşlardan başladığı için bunun farkında ve bilincinde hareket etmektedir. Ülkemizde pek çok şehirde olduğu gibi, Adana medyum hocaları da oldukça başarılı işleri kolayca yapabilmekte. Özellikle karmaşık büyülerde başarılı olan Adana medyum hocaları, dünyanın her yerine de uzaktan çalışmalar yapmaktadır.

Aşk büyüsü hakkında bilgi için önceki yazımızı okuyabilirsiniz.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize gelen medyum hoca yorumlarını okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış

 • Cevapla
  Nuray
  Nisan 23, 2020 at 3:10 am

  İyi sabahlar dilerim, umarım hepimiz derlerimizin sıkıntısını bir an önce buluruz.
  Bugüne kadar kötü yorum yapmak istemezdim ama bugün son olarak yaşadığım sıkıntı nedeniyle Medyum Muhabbet’i artık afişe etmekte bir sıkıntı görmüyorum.

  Medyum Muhabbet adındaki bu kişi söz vermiş olduğu vefki göndermedi. Göndermemesi bir yana telefonda hakkım olan şeyi sorduğum zaman bana devamlı hakaretler etti. Başta sadece geçiştirme amaçlı söylüyordu, bir müddet sonra artık sabretmeyeceğimi anladığında işi hakarete döktü.

  Ben aylar boyunca beklemiş olmama rağmen vefkimi alamadığım için Medyum Muhabbet’e hakkımı haram ediyorum. Eğer gerçek bir hocaysa bunun telafisini yapardı ama gördüğünüz gibi haram yemeye alışmış dolandırıcının teki. Eğer engellememiş olsaydı bunları yüzüne de söylerdim.

 • Yorum bırakın