Gösteriliyor:

medyum hristo

Medyum Hoca Yorum

Kaşık Büyüsü

Manevi dünya, sonsuz bir etkiye sahiptir. Tarih boyunca, her dönemde dünya üzerinde etkin olmuş olan enerjilere sahip bu alem, hayatlarımızı biz istesek de istemesek de yeniden şekillendirmekte. Medyum hocalar tarafından iyice tanınan ve enerjilerin kullanımı mümkün kılınan gaybi alemler, dünyada olan isteklerimizin bir şekilde gerçek olması için özel olarak kullanılmaktadır. Medyumluk işinin en temel unsurlarından olan enerji kontrolü de tam bu yüzden önemlidir. Kaşık büyüsü veya farklı bir büyü uygulaması olması farketmeksizin, manevi dünyaya ait enerjilerin doğru kullanılması, hayatlarımızı istediğimiz yönde ilerletmemiz için bize yardım eder.

Medyum hocalar, kaşık büyüsü yapabilmek için gaybi enerjileri iyice tanımak zorundadır. Bu tanıma esnasında, istenen çalışmaların doğru etkiyi yaratması çok önemlidir. Bu etkiyi yaratabilecek olan çalışmayı bulmak ise medyum hocanın meziyetlerindendir. Kaşık büyüsü denildiği zaman akla tek bir yöntem geliyor olsa da, bu büyünün içerisinde birbirinden farklı özel etmenler yer alabilir. Bu nedenle, medyum hocalar her daim çalışmalarını iyi bir inceleme sonrası, uzun yıllar boyu elde ettikleri deneyimler ile gerçekleştirir.

Kaşık büyüsü yapılırken, pek çok efsunlu cümle ve dua okunur. Sadece birkaç nesneyi bağlamak ile büyü olamayacağından, bu duaların doğru okunması çok önemlidir. Her biri, üstat kabul edilen medyum hocalar tarafından öğretilen bu dualar, medyumların ne kadar etkili bir çalışma yürüteceğinin belirtisidir. Eğer doğru şekilde okunmaz ise, büyü tutmayacaktır.

Tüm bu sebepler bir araya geldiği zaman, kaşık büyüsünün evde yapılması imkansız denebilir. Medyum hocalar, hangi büyüyü yapacak olurlarsa olsunlar, o konuda bilgi edinmek zorundadır. Bu bilgiler ise sır olarak saklandığı için, bu işin eğitimini almamış insanlar tarafından ulaşılamaz. Bu yüzden, herhangi bir büyüyü, evde tek başınıza yapabilmeniz mümkün değildir.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize gelen medyum hoca yorumlarını okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış

  • Cevapla
    Kürşat
    Eylül 12, 2020 at 11:22 pm

    Selamın Aleyküm, ben daha önce çok medyumla çalışmış biri olarak Medyum Ali Hoca’yı kesinlikle tavsiye ederim. Bağlama büyüsü konusunda yaptığı işten çok memnun kaldık. Yuvamız tekrar toparlandı diyebiliriz.

    İşin ne kadar süreceğini ve nasıl yapılacağını bilemiyorum ama Medyum Ali Gürses’e telefon açtığımızda hepsini teker teker anlatıyor. 05355906275 numarası. Bizim için yapacağı çalışmayı da anlattı, diğer hocalar gibi önce para sonra derdini dinlerim gibi birşey yapmıyor. Hem insanlığından hem de yaptığı çalışmalardan çok memnun kaldık.

  • Yorum bırakın