Gösteriliyor:

medyum ilim hoca güvenilir mi

Medyum Hoca Yorum

Konya’daki Medyum Hocalar

Konya, tarihin her döneminde manevi ilimler açısından bir merkez niteliğinde olmuştur. Daha yüzlerce yıl öncesinden başlayan ve çok uzun süredir devam eden bu manevi atmosfer sayesinde, neredeyse her türlü manevi çalışmada Konya’nın adı öncelikli olarak anılmaktadır. Konya medyum hocaları da bu nedenle alanlarında fazlasıyla tecrübeli ve nefesi kuvvetli insanlardan oluşmaktadır.

Konya medyum hocaları, genellikle el verme yöntemi ile, yapılacak olan çalışmaların sırlarını üstat hocalarından öğrenirler. Şehrin manevi atmosferi sayesinde medyumluk ve gayb alemleri ile ilgili çalışmaları çok daha rahat gerçekleştirebilen Konya medyum hocaları, bu sayede fazlasıyla başarılı sonuçlar elde edebilmektedir.

Medyumluk ve gayb alemleri ile ilgili konularda eğitim önemli bir konu olsa da, eğitim kadar önemli olan nefes gücü de mutlaka atlanmaması gereken bir ayrıntıdır. Bir medyum hoca ne kadar eğitimli olursa olsun, eğer nefes gücü kuvvetli değilse yaptığı çalışmadan yüksek bir verim beklenmesi mümkün olmayacaktır. İşte tam da bu sebepten dolayı, Konya medyum hocaları, Türkiye’nin en çok tercih edilen medyumları arasında gösterilmektedir.

Şehrin manevi atmosferi içerisinde, nesilden nesile devam eden pek çok medyumluk silsilesi, hem oldukça güçlü nefese sahip medyum hocaların ortaya çıkmasına hem de adeta bir medrese usulü eğitim alınmasını sağlamakta. Konya medyum hocaları, yaptıkları çok sayıda başarılı çalışmayı tam da bunun sayesinde gerçekleştirmekte.

Medyumluk alanında yapılan tüm çalışmalar özen ve belli bir birikim gerektirir. Kimi zaman farklı ülkelerde alınan eğitimlerle sağlanabilen bu bilgi birikimi, kimi zaman nesillerdir aktarılan el verme yöntemiyle, direk olarak o alanda çalışılarak elde edilebilir. Konya medyum hocalarında bazı durumlarda farklı ülkelerde ve şekillerde eğitim almış olsa da, genellikle medreselerde, küçük yaşlardan itibaren özel olarak medyum olmak için yetiştirilmektedirler.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize gelen medyum hoca yorumlarını okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış

 • Cevapla
  Sıla
  Nisan 23, 2020 at 3:08 am

  S.A
  MEDYUM DENİZ’İN YAPTIĞI BÜYÜ UYGULAMALARI HİÇBİR İŞE YARAMIYOR.
  BU KİŞİYE PARA VERMEK YERİNE ÇÖPE ATIN DAHA İYİ İNANIN BANA!
  DOLANDIRILMAK İSTİYORSANIZ ORASI AYRI TABİ!

 • Yorum bırakın