Büyülerin etki süresi, fiziki alemin basit zaman kavramıyla bilinemez. Bu etkiler tamamen özeldir ve hiçbir koşulda dünyevi alemle kıyaslanamaz. İster soğutma büyüsü ister başka bir çalışma olsun, yapılan büyünün insanda ne kadar sürede etki göstereceği kesin bir şekilde asla bilinememektedir.

Bir büyünün etki süresini belirleyen en önemli unsur, yapılan çalışmaların türüdür. En basitinden, sadece soğutma büyüsünde bile yirmiden fazla büyü yöntemi bulunur. Bu yöntemlerin her biri birbirinden oldukça farklı olduğu gibi, aynı zamanda daha farklı enerjilerin kullanılmasıyla gerçekleştirilir. Medyum hocaların belirlemesine göre seçilen büyü türleri, direk olarak ne zaman etki göstereceğiyle de bağlantılıdır.

Soğutma büyüsü, hüddamlarla gerçekleştirilmesi halinde ortalama bir haftada etkilerini göstermeye başlar. Ancak, bu etkiler kişiden kişiye göre değişebilir. Büyü türünü bir kenara bırakırsak, büyünün etki etme süresinde, büyü yapılan kişilerin de payı olduğunu unutmamamız gerekli.

Yapılan soğutma büyüsü, büyünün yapıldığı kişilerin enerjilerine ve ne kadar güçlü olduklarına bağlı sürelerde etki edecektir. Eğer büyü yapılan kişilerin enerjileri kuvvetliyse, büyünün etki süresi uzar. Aynı şekilde, tam tersi de söz konusu olabilir.

Bunlar dışında, medyum hocanın nefesi de direk olarak soğutma büyüsünün kaç günde etki edeceğiyle bağlantılıdır. Eğer hocanın nefesi kuvvetliyse, etki süresi kısalır.

Sadece bu etmenlerle bile büyünün ne zaman etki edeceğini tam olarak bilinemeyeceği ortaya çıkmakta. Gayb alemlerinden gelen bu ilim hakkında bilinmeyen pek çok konunun da olduğunu hesaba katınca, neden anlaşılamayacağı çok daha net belirginleşiyor.

Soğutma büyüsü yaptırdıktan sonra, medyum hocanın tavsiyelerine uyarak ve eğer verilmişse söylediği duaları yaparak çalışmanın hızlanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun dışında tek yapabileceğiniz beklemek ve büyünün hızlı bir şekilde etki etmesini umut etmektir. Hiçbir hoca soğutma büyüsünün kaç günde etki edeceğini kesin olarak söyleyemez.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize gelen medyum hoca yorumlarını okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.