Gösteriliyor:

medyum münevver

Medyum Hoca Yorum

Medyum Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İnsanların manevi dünyaya olan ilgisinin yüksek olması pek çok kişinin farklı konularda büyü yaptırmasına neden olmaktadır. Bu büyülerin çok kişinin hayatını olumlu anlamda değiştirmesi ile birlikte, tıpkı bundan binlerce yıl önce olduğu gibi bugün de medyum hocalara olan ilgi artmaktadır. Ancak, büyüler her ne kadar hayat değiştirebilecek kadar güçlü olursa olsun mutlaka profesyonel ve işinin ehli medyumlar tarafından yapılmalıdır. Medyum seçerken dikkat edilmesi gerekenleri bilmeniz, her zaman için işinin ehli ve alanında uzman olan medyumlar ile çalışmanızı sağlayacaktır. Bu medyumlar, hangi konu olursa olsun size her daim destek olacak, istediğiniz tesiri almanızı mümkün kılacaktır.

Gerçek medyum hocaların yapabilecekleri oldukça geniş kapsamda ele alınabilir. Bu medyumlar, tarih boyunca el verme yöntemi ile aktarılan sayısız tekniği kullanmış ve insanlara yardımcı olmuştur. Bugün de geçmişten gelen geleneksel kurallara bağlı olan sayısız medyum hoca insanlara her konuda rehberlik etmeye devam etmektedir. Medyum seçerken dikkat edilmesi gerekenleri bildiğiniz sürece, bu niteliklere sahip medyumları bulmak, bu kişilere büyü yaptırmak oldukça kolaydır.

Medyumların en önemli yardımcısı bildikleri ilimlerdir. İlim olmadan büyü yapılması veya herhangi bir manevi çalışmadan başarı elde edilmesi imkansızdır. Medyum seçerken dikkat edilmesi gerekenler arasında da medyum hocanın yüksek bir ilim bilgisi barındırdığından emin olmak yer almaktadır.

Havas Çok Sayıda Büyünün Temelidir

Bizlerin adını bile bilmediği sayısız ilim konusunda uzman olan medyumlar, bu ilimlerden bazılarını diğerlerine kıyasla daha aktif olarak kullanmaktadır. Havas ilmi, neredeyse her büyünün ve manevi çalışmanın temelini oluşturması nedeniyle mutlaka medyumların bilmesi gerekenler arasında yer alır. Medyum seçerken dikkat edilmesi gerekenler arasında, çalışacağınız medyumun havas konusundaki bilgisi önemli yer tutar.

Havas, özel duaların ve surelerin gücünü kullanmaya imkan verir. Bu gücü kullanabilmenin tek yolu bu ilim konusunda tam uzmanlık sahibi olmaktır. Eğer bu konuda yeteri kadar bilgi sahibi olmayan bir medyum ile çalışırsanız, yaptıracağınız büyünün hiçbir şekilde etki etmediğini görmeniz gayet doğal olacaktır. Medyum seçerken dikkat edilmesi gerekenler arasında en önemli konu, çalışacağınız medyumun ilim bilgisidir.

Önemli İlimlerden Olan Havas Asla Atlanmamalıdır

Elbette sadece havas değil daha farklı ilimlerde de uzmanlığa ihtiyaç duyulabilir. Medyum, çalışmada hangi ilimleri kullanacağını kendi tecrübesi ve bilgisiyle belirleyecektir. Diğer insanlar tarafından tavsiye edilen, hakkında yazılan memnuniyet mesajları ağırlıkta olan medyum hocalar ile çalışmanız halinde bu konuda endişe etmenize gerek kalmayacaktır.

Medyum seçerken dikkat edilmesi gerekenleri iyice öğrendikten sonra her konuda büyü yaptırmak mümkündür. Kimi zaman en karmaşık gibi görünen durumların bile işinin ehli olan bir medyumun büyüsü ile çözülmesi gayet normaldir.

Medyumlar ile ilgili araştırma yaparken sitemize gelen yorumları değerlendirebilirsiniz. Tamamını okumak, yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış

  • Cevapla
    Kudret
    Eylül 15, 2019 at 3:40 pm

    Bir sürü medyum hoca ile çalışmış biri olarak, kargonun gelmediği bir yerde yaşarken bile Ali Gürses hoca benim için yardımcı olup, uğraşıp bana kargomu getirtti.
    Allah bu hocadan razı olsun, çok uzun süre çekinceyle yaklaştığım ve olmayacağını düşündüğüm bir konuda ikna büyüsü yaparak beni büyük bir dertten kurtarmış oldu. Çevremde ikna olma ihtimali hiç olmayan insanlar anında düşüncelerini değiştirdi. Allah razı olsun ve böylesi ilim bilgisi olan insanlara hayırlı ömürler versin inşallah. Çalışmamın ve kendi konumun detaylarına girmeyeceğim özel bir konu ama Ali hocadan yana içiniz rahat olsun medyumali.com sitesi medyumalibey@gmail mail adresi bugüne kadar attığım her maile tek tek cevap verdi aylardır bir tek haftasonu ilgilenmiyor sanırım ama mutlaka döner

  • Yorum bırakın