Gösteriliyor:

medyum mustafa

Medyum Hoca Yorum

Soğutma Büyüsü

Büyülerin etki süresi, fiziki alemin basit zaman kavramıyla bilinemez. Bu etkiler tamamen özeldir ve hiçbir koşulda dünyevi alemle kıyaslanamaz. İster soğutma büyüsü ister başka bir çalışma olsun, yapılan büyünün insanda ne kadar sürede etki göstereceği kesin bir şekilde asla bilinememektedir.

Bir büyünün etki süresini belirleyen en önemli unsur, yapılan çalışmaların türüdür. En basitinden, sadece soğutma büyüsünde bile yirmiden fazla büyü yöntemi bulunur. Bu yöntemlerin her biri birbirinden oldukça farklı olduğu gibi, aynı zamanda daha farklı enerjilerin kullanılmasıyla gerçekleştirilir. Medyum hocaların belirlemesine göre seçilen büyü türleri, direk olarak ne zaman etki göstereceğiyle de bağlantılıdır.

Soğutma büyüsü, hüddamlarla gerçekleştirilmesi halinde ortalama bir haftada etkilerini göstermeye başlar. Ancak, bu etkiler kişiden kişiye göre değişebilir. Büyü türünü bir kenara bırakırsak, büyünün etki etme süresinde, büyü yapılan kişilerin de payı olduğunu unutmamamız gerekli.

Yapılan soğutma büyüsü, büyünün yapıldığı kişilerin enerjilerine ve ne kadar güçlü olduklarına bağlı sürelerde etki edecektir. Eğer büyü yapılan kişilerin enerjileri kuvvetliyse, büyünün etki süresi uzar. Aynı şekilde, tam tersi de söz konusu olabilir.

Bunlar dışında, medyum hocanın nefesi de direk olarak soğutma büyüsünün kaç günde etki edeceğiyle bağlantılıdır. Eğer hocanın nefesi kuvvetliyse, etki süresi kısalır.

Sadece bu etmenlerle bile büyünün ne zaman etki edeceğini tam olarak bilinemeyeceği ortaya çıkmakta. Gayb alemlerinden gelen bu ilim hakkında bilinmeyen pek çok konunun da olduğunu hesaba katınca, neden anlaşılamayacağı çok daha net belirginleşiyor.

Soğutma büyüsü yaptırdıktan sonra, medyum hocanın tavsiyelerine uyarak ve eğer verilmişse söylediği duaları yaparak çalışmanın hızlanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun dışında tek yapabileceğiniz beklemek ve büyünün hızlı bir şekilde etki etmesini umut etmektir. Hiçbir hoca soğutma büyüsünün kaç günde etki edeceğini kesin olarak söyleyemez.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize gelen medyum hoca yorumlarını okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

5 yorum yapılmış

 • Cevapla
  ferhan
  Nisan 23, 2020 at 2:49 am

  Günaydın… Medyum Kenan’a vefk yaptırdım fakat gelen vefk içerisinde uygun olmayan dualar var. Bu duaların kullanılması yanlıştır, hatta şirke kadar yolu vardır. Göndermiş olduğu vefki kontrol mü etmedi yoksa bilmeyerek mi yapıyor bilemiyorum.
  Dualar Kurandan alınmış orası doğru ama hatalı yazılmış, harf ve yazım hatasından bahsetmiyorum, bazı kısımlar bayağı yanlış ve okunmuyor bile.
  Ayrıca kullandığı mürekkep de özel mürekkep değil, sıradan herhangi bir mürekkep. Bu şekilde vefk hazırlamak hem bu ilime hem de bir hocaya yakışmıyor. Bu kişiye yönelik dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum…
  Gerçek bir hoca olmama ihtimali çok yüksek, yarattığı şey de mağduriyetin çok daha ötesinde..

 • Cevapla
  TEOMAN
  Aralık 14, 2020 at 3:00 am

  MEDYUM ALİ GÜRSES’E BURADAN DA DİĞER TÜM YORUM SİTELERİNDEN DE DEFALARCA TEŞEKKÜR EDERİM. MEDYUM ALİ HOCAYLA TANIŞMAMIZIN VESİLESİ YİNE BU GİBİ SİTELREDEN BİRİNDE OLDU. BEREKET BÜYÜSÜ YAPTIRDIK FARKLI İSMİ OLAN BİR YÖNTEMİN BANA EN İYİSİ OLACAĞINI SÖYLEDİ. YÖNTEMİN ADINI TAM HATIRLAMIYORUM AMA YAPTIĞI İŞİN HER KURUŞUNU HAKEDİYOR MEDYUM ALİ HOCA FAZLACA MEMNUNUM VE ÖNERİRİM

 • Cevapla
  Melih
  Nisan 19, 2021 at 11:41 am

  Deneyimlerimi okumak isteyen varsa bu mesajı atlamasın lütfen. İnanın benim kadar medyumlar ile ilgili araştırma yapan birine rastlayamazsınız. Çok uğraştım, günlerce araştırma yaptım doğru medyum hocayı bulabilmek için.
  Önce yaptırdığım çalışmadan bahsetmek istiyorum. Bir papaz büyüsü bir de vefk yaptırdım. Papaz büyüsünün nedeni ailevi bir mesele olduğu için bahsetmek istemiyorum. Vefk ikna amacıyla yapılıyordu. İki çalışmanın konusu birbirinden bağımsız.
  Bunları yaptırmak için internetin altını üstüne getirdim, gördüğüm her medyumu aradım desem doğrudur. Bu aradığım kişiler içinden birkaçına para bile gönderdim. Bir kişi hariç hepsi bana mucizeler yaratacaklarını söylüyordu. Sadece Medyum Ali Gürses yapılacak olan çalışmalarda düşük de olsa tutmama ihtimali olur dedi. Bunun dışındakiler yanlış yapsan da tutar, kesin etki verir gibi şeyler söylüyordu. Bunun üzerine dürüstlüğüne güvenerek Medyum Ali Hoca ile çalışmaya karar verdim, iyi ki de onunla çalışmışım.
  Vefk çalışması da papaz büyüsü de bir haftada elime geçti. Adresinizi veriyorsunuz evinize kadar kargoyla geliyor. Hiç endişe etmeyi gerektiren bir durum yok. Çok kolay. Yapılışı da çok rahat. Daha önce hiç çalışma yaptırmamış biri olarak ben bile yapabildim.
  Vefkin etkileri küçük küçük ilk günlerden kendini göstermeye başladı. Özellikle yorum yapıp diğer insanları bilgilendirmek amacıyla bu konuyla ilgili dikkatli davrandım, ilk etkisi üçüncü günde ortaya çıktı. İkna edilecek olan kişi kendi kendine o konuyla ilgili bir şeyler söylemeye başladı. Beklenmedik şekilde sanki düşünceleri değişmiş gibi hareket etmeye başladı.
  Daha sonra ilk haftadan itibaren resmen vefkin etkisi görülmeye başladı. Hiç beklemediğim anda ikna olacak kişiden mesaj geldi kabul ettiğine dair. Normalde böyle bir olayın olma ihtimali sıfıra yakındı ama yine de oldu. İşte bu durum çok net ispatlıyor nasıl bir etki görüldüğünü.
  Daha başka çalışmalar yaptırırsam yine yorum yapacağım yaşadığım deneyimlerle alakalı. Ayrıca sorusu olan arkadaşlar varsa sorularını yazabilir, yaşadığım şeylerden yola çıkarak cevaplamaya gayret ederim elimden geldiğince.

  • Cevapla
   Seda
   Nisan 19, 2021 at 11:51 am

   melih bey adınıza çok sevindim ali hoca hakkında bende çok olumlu şeyler okudum numarasını yazarmısınız teyit etmek için soruyorum

   • Cevapla
    Melih
    Nisan 19, 2021 at 11:52 am

    0535 590 62 75.

  Yorum bırakın