Gösteriliyor:

medyum muhammed hoca

Medyum Hoca Yorum

Üzerimdeki Büyüyü Nasıl Anlarım?

Manevi dünyanın sahip olduğu sonsuz güç insanların hayatında çok ciddi etkilere sahiptir. Bu sonsuz gücü kullanmak isteyen bir insan, öncelikle nefes gücü açısından kontrol edilir. Eğer nefes gücü yüksek ise üstat kabul edilen medyumlar tarafından eğitime alınır ve yetiştirilir. Bir kişinin büyü yapabilmesi sadece bu şartlar altında mümkündür.

Medyumlar büyüleri hem iyi niyetlerle hem de kötü amaçlarla yapabilir. Kara büyü adı verilen kötü büyüler insanların hayatlarını olumsuz şekilde etkiler. Çoğu gerçek medyum hoca kara büyü yapmak istemiyor olsa da bazı kişilerin bu tarz büyüleri yaptıkları görülmektedir.

Üzerimde büyü olduğunu nasıl anlarım sorusunun cevabını arayan insanlar her zaman için öncelikle bir medyum hocadan destek almak zorundadır. Medyumlar, büyü konusunda yıllar boyu süren eğitimler aldığı için tesir altında olup olmadığınızı kolayca anlayabilir.

Büyü yapıldığını anlama yöntemleri çok değişkendir. Özellikle yapılan büyünün türü bilinmediği sürece hiçbir şekilde büyü etkisi altında olup olmadığınızı anlamak mümkün değildir. Örneğin, bir kişi kendisini kara büyü etkisi altında hissediyorken aslında sadece basit bir aşk büyüsü ile büyülenmiş olabilir.

Üzerimdeki Büyüyü Nasıl Anlarım?

Üzerinizde bir büyü etkisi olduğu zaman sahip olduğunuz kişisel enerjiler baskı altına girer. Bu enerjilerin baskılanması sonucunda büyünün etkisi ortaya çıkar. Doğrudan kişilere yapılan büyüler bu şekilde çalışır. Büyüyü anlamanın yolları öncelikle kişinin bireysel gözleminden geçer. Eğer büyü sadece size yapılmışsa ve diğer insanlar ile alakalı bir uygulama değilse kendi kendinizi gözlemleyerek büyünün etkisini anlayabilirsiniz.

Diğer insanları içeren büyü çalışmaları gözle göremediğimiz manevi bağların tesir altına alınması ile yapılır. Bu bağları anlamak için öte alemler hakkında ciddi bir bilgi ve tecrübeye sahip olmak gereklidir. Bu nedenle herkes yapılan bu tarz büyüleri anlayamaz.

Evde Büyü Yapıldığını Anlayabilir Miyim?

Büyü yapıldığını kesin olarak anlamak için medyum hocaya gitmekten başka çareniz yoktur. Eğer bir büyü tesiri altındaysanız hayatınız doğrudan etkilenecek ve kötüye gidecektir. Büyü etkisi, insanların hayatlarını alt üst edebilir, hatta ölüme kadar sürükleyen olumsuzluklara yol açabilir.

Büyü yapıldığını anlamak belirtilere bakarak mümkün olsa da aslında sadece varsayımdan ibaret olacaktır. Gerçekten büyü etkisi altında olduğunuzu sadece bu işin ehli olan bir medyum tarafından yapılan enerjisel incelemeler ile anlamak mümkündür.

Kendinizi kötü hissettiğinizde veya hayatınızda engelleyemediğiniz, beklenmeyen olumsuz değişimlerle karşılaştığınıza büyü tesiri altında olduğunuz konusunda şüphelenebilirsiniz. Bu gibi durumlarda işinin ehli bir medyuma giderek destek almanız büyüyü bozmanızı sağlayacaktır. Yine aynı şekilde, evde tek başınıza büyü bozma çalışması yapmak gibi bir şey asla mümkün değildir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış

 • Cevapla
  metin
  Mart 24, 2021 at 9:43 pm

  Söz verdiğim gibi Ali Hoca ile sürecimi yazayım burada… İki hafta önce papaz büyüsü elime ulaştı, kargoda sorun olmadı, her şey iyi ilgisi alakası. Asıl bahsetmek istediğim konu etkileri ama zaten sorulan sorular hep etki olmuş. O diğer yorumumu bulamadım, eğer bulan olursa bu yorumun bağlantısını yazsın oraya, oradaki arkadaşlar da okuyabilsin.
  Papaz büyüsünü ikna için yaptırdığımı söylemiştim. Çok ince araştıran biriyim, o yüzden hocanın başının etini yedim kelimenin tam anlamıyla sora sora aklımda ne varsa her şeyi anlattırdım. Güvenmesem zaten bu işe girişmezdim.
  Papaz büyüsünün bir günde olabilir yirmi bir gün de olabilir dedi etkisi. Güçlü bir çalışma olduğu belli zaten, enerjileri hissederim ben çocukluktan beri, bunu elime alır almaz kendimi farklı hissettim, sıcaklık gibi bir his oluştu. İki hafta oldu demiştim, ikna olacak kişi dün bana telefon açıp anlaşmayı kabul etti. Ben orta yol buluruz, yine kendimden taviz vermek zorunda kalırım diye düşünüyordum ama o şekilde olmadı, benim tam istediğim gibi oldu. Dediğim neyse ona ikna oldu yani. Papaz büyüsüyle ilgili tek belirtmem gereken önemli husus doğru yapmak, öyle geldi, ben bunu hemen bir yere koyayım gibi bir şey yok. Ali hocayla görüşüyorsunuz tabi bu mutlaka büyüye göre değişir, benim için en azından böyle oldu. Tarif etti her şeyi, açık açık anlatınca zaten kolayca anlaşılıyor. Ben o şekilde sorun yaşamadan yapmış oldum işlemi.

 • Yorum bırakın