Gösteriliyor:

yıldızname bakan hocalar 2022

Medyum Hoca Yorum

Sahte ve Gerçek Hocalar Nasıl Ayırt Edilir?

Pek çok kişinin farklı işlemler için medyum hocalara danıştığı, bu hocalar vesilesi ile sorunlarına çözüm bulduğu bilinmektedir. Gerçek ve güvenilir hocalar, yaptıkları onlarca çalışma sayesinde, bizlerin hayatını değiştirebilmeyi başarmaktadır. Gerçek hocalar, yapılan her işlemde öte dünyanın kadim ilimlerinden yararlanarak bu işi başarmaktadır. Aslında, manevi dünyalarla alakalı olan tüm çalışmaların temelinde bu ilim bilgisi bulunur. Sahte hocalar, kendilerinin özel yetenekleri sayesinde bunları başardığını söylüyor olsa da tüm çalışmalarda ilim temeli olduğu bilinmektedir. Bu alanda eğitimli olan her medyum hoca, yaptığı çalışmaların gayb alemlerinden geldiğini, insanların bu iş için sadece bir aracı olduğunu belirtir.

Elbette yapılan işlemlerde medyum hocaların etkisi de bulunmaktadır. Örneğin, basit gibi görünen bir büyü işleminde bile mutlaka nefes gücünün kullanılması gereklidir. Bu güç, medyum hocaya ait olan ve doğduğu andan itibaren ortaya çıkan bir yetenektir. Gerçek hocalar, kimi zaman yıllar süren eğitimlerden geçmeleri sayesinde bu gücü kavramakta ve kontrol etmeyi anlamaktadır. Bu güçle çalışmayı bilmeyen bir kişinin enerjileri doğru kullanması ve istenen tesirleri elde edebilmesi mümkün olmayacaktır. Sahte hocalar, nefes gücüne sahip olmadığı gibi, nefesi kuvvetli olsa da bunu nasıl kontrol edeceğini bilememektedir. Medyum hocalar, bu gücü sadece büyülerde değil, muskadan yıldıznameye, vefklere kadar her türlü manevi işlemde özel olarak kullanmaktadır.

Gerçek ve sahte hocaları nasıl anlarız öğrenebilmek adına mutlaka bu kavrama dikkat etmek gereklidir. Ancak, nefes gücünü kontrol etmek tek başına gerçek hocaları anlamanızı sağlamayacaktır. Bir manevi işlemin yapılması için nefes gücüne ek olarak daha pek çok konuda özel bilgiler gerekmektedir.

İlim bilgisi de gerçek hocalar ile sahte hocaları ayırt etme konusunda işimize yaramaktadır. İlim bilgisi, medyum hocalara el verme yoluyla aktarıldığı için dışarıdan insanların erişimine kapalıdır. Bu nedenle, sahte hocalar ne kadar çalışsa da bu bilgileri öğrenememektedir. Yine aynı şekilde, büyü yöntemleri, çalışmalarda kullanılan hassas enerjiler de bu şekilde aktarılmaktadır. Gerçek hocalar, tüm bu ilimlere uzun yıllar boyunca çalışarak erişmekte, geçmişten bugüne aynı yöntemleri kullanarak korumaya devam etmektedir.

Gerçek Hocaların Havas Bilgisi Vardır

Bir medyum hocanın gerçekten işinin uzman olup olmaması, maneviyatla alakalı ilimler konusunda ne kadar bilgili olduğuna bağlıdır. Örneğin, gerçek hocalar söz konusu olduğunda mutlaka havas ilminin bilinmesi gerekmektedir. Havas, manevi alemlerin temel ilimlerinden biri olduğu için tüm medyum hocalar tarafından ilk öğrenilen bilgilerden biri olarak gösterilir.

Sahte hocalar, havas ilminin bilgisine hiçbir zaman erişememektedir. Bu bilgiler de tüm diğer medyumluk sırları gibi el verme yoluyla aktarılır. Bilgisi yetersiz gelen medyum hocalar, havas ve benzeri çalışmaları sadece kulaktan dolma yöntemlerle öğrenmeye gayret edecektir. Havasın böylesi bir yoldan öğrenilmesi imkansız olduğundan, sahte medyum hocaların işlemlerde başarılı olması da aynı derecede imkansız hale gelmektedir.

Havas Bilmeyen Medyumlara Güvenmemek Gereklidir

Medyum hocalar ile ilgili araştırma yaparken, sahte ve gerçek hocaları nasıl anlarız sorusuna verilebilecek en önemli cevapların başında havas bilgisi gelmektedir. Havas konusunda yeterli deneyime ve bilgiye sahip olmayanların gerçek medyum olmadığı unutulmamalıdır.

Havas üstadı medyum hocalarla çalıştığınızda, bu kişilerin işlemlerinde çok daha etkili sonuçlar aldığını görebilirsiniz. İyi araştırma yapmanız, mutlaka işinin uzmanı olan medyum hocalara güvenmeniz gereklidir.

Sizlerden sitemize ulaşan medyum hoca yorum, şikayet ve tavsiyelerini okumak, dilerseniz yorum yazmak ya da çalışmayı düşündüğünüz medyum hocalar ile ilgili soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorum bırakın