Gösteriliyor:

medyum fikret hoca

Medyum Hoca Yorum

Dolandırıcı Medyum Hocalar Kimdir?

Evrende sadece insanların yaşadığı bir boyut yoktur. Aynı zamanda farklı varlıklarında işgal ettiği boyutlar bulunmaktadır. Bu boyutlara giriş çıkış yapabilen kişilerde vardır. Bunlara medyum denir. Günümüzde medyumlara olan ihtiyaç giderek artmaktadır. Dolandırıcı medyum hocalar ise bu ihtiyacı kötüye kullanan kişilerdir.

Medyumlar aleminde pek çok farklı kişilik vardır. Ancak genel olarak güvenilir ve dolandırıcı medyumlar olarak hocaları 2 farklı kategoride incelememiz mümkündür. Medyumlar hakkındaki tüm gerçekleri öğrenmek için araştırma yapmak ve onun güvenilir olduğuna kanaat getirmek gerekir.

Dolandırıcı medyumların giderek daha fazla yer kaldığı bu dünyada karşımıza pek çok gerçek olmayan kişi çıkar. Tüm bu kişiler arasında dolandırıcı olanların yeri ayrıdır. Çünkü onlar tamamen kandırma amacı ile hareket eder. Burada karşımıza çıkan durumda ise onları ayırt etmek gerekir. Bu durumda sizlerin yapması gereken şeyler medyumlar hakkında çeşitli araştırmalar yapmaktır.

Dolandırıcı Hocalar Nasıl Anlaşılır?

Dolandırıcı medyum hocalar anlamak istediğiniz zaman sizlerin yapması gereken şey araştırmaktır. Bilgi sahibi bir kişiyi kandırmak çok zordur. Bu nedenle medyumlar hakkında öğreneceğiniz her yeni bilgi sizler için son derece olağandır. Bu durumda yapmanız gereken şey bir an önce gerçek bir medyum hakkında araştırma yapmak olacaktır.

Gerçek ve güvenilir bir medyum ile birlikte sizlerin yapması gereken şey ondan isteklerde bulunmak olacaktır. Çünkü gerçek bir medyum genel anlamda her şeyi yapabilecek kişidir. Sizler dilerseniz en geniş anlamda aradığınız çözümleri bulabilirsiniz. Sahtekar bir medyum ile birlikte yapmanız gereken en önemli şey ise onların arasındaki güvenilir olmayanları bulmak olacaktır.

  • Güvenilir olan hocalar bilgi bakımından donanımlıdırlar. Ancak sahtekar medyumlar ise bu anlamda donanımsız olurlar.
  • Gerçek bir medyum dinleri çok iyi araştırır. Bu nedenle dünya dinleri konusunda bilgi sahibidir. Sahtekarlar ise hiçbir şey bilmezler.
  • Gerçek bir medyum uhrevi dünyaların enerjisini kullanabilir. Ancak sahte bir medyum ise bu konuda çaresizdir. Hiçbir şekilde bu dünyaların gücünü kullanamaz.
  • Sahte bir medyum aldığı işlerde başarılı olamaz. Ancak gerçek bir medyum kabul ettiği her işi başarı ile tamamlar.

Dolandırıcı medyum hocalar ile birlikte sizler de en hızlı şeklide aradığınız çözümleri kolayca bulabilirsiniz. Burada önemli olan nokta sizlerin ihtiyacını en hızlı şekilde çözmektir.

Geçmişten Geleceğe Bir Meydan Okuma! – Medyumlar

Medyumlar, geçmiş konusunda bilgi sahibi ve gelecek hakkında da öngörülere sahip olan kişilerdir. Gerçek bir medyum bu anlamda elinden gelenin fazlasını yapar. Ancak durumlar genel olarak değişkenlik gösterebilir. Burada karşımıza çıkan durumda ise geçmişten geleceğe doğru bir yolculuk başlar.

Medyumlar, ölen kişilerin ruhları ile konuşurlarsa eğer o zaman geçmişten bilgi alabilirler. Hatta bu ruh kimi zaman başka bir medyumun ruhu bile olabilir. Ancak dolandırıcı medyum hocalar ise böyle bir yetiye sahip değildirler. Ayrıca gerçek medyumlar yıldızname gibi olaylara vakıftırlar. Gök bilimi konusunda engin bilgilere sahiptirler ve geleceği de okurlar.

Sitemizde sizleri gerçek medyumlara götürecek olan hakiki yorumlar vardır. Ana sayfa üzerinde sizlerin yazdığı yorumlara ulaşabilirsiniz. Yorumları incelemek için isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorum bırakın