Gösteriliyor:

süryani büyüsü sonuç alanlar

Medyum Hoca Yorum

Süryani Büyüsü

Büyücü hocalar istenen talep doğrultusunda farklı uygulamalar için büyüler yapabilirler. Aşk gibi konularda, sıklıkla başvurulan hocalar, bu büyüleri en iyi şekilde gerçekleştirebilmek için farklı nitelikte büyüleri tercih edebilir. Aşk hali sağlamak ve kişileri birbirine bağlamak için yaygın olarak kullanılan çalışmalar arasında süryani büyüsü de yer almaktadır.

Büyüler kullanılarak aşk hali yaratmak direkt olarak büyücü hocaların bağlar üzerinde yapmış oldukları baskılama işlemi ile mümkündür. Normal şartlarda, arkadaşlık bağı olarak görülen bağlar, medyum hocalar tarafından bir takım büyülü işlemler yapılarak aşk bağına çevrilebilir. Bunun için süryani büyüsü veya benzer şekilde herhangi bir tekniğe başvurulabilir.

Medyum hocaların aşk için tercih ettikleri yöntemler arasında süryani büyüsü bulunuyor olsa da, genel olarak süryani büyüsü yerine, bu büyünün daha güçlü işlev gören alternatifleri kullanılır. Örneğin, bağlama ve aşk amaçlı bir çalışma yapılıyorsa, süryani büyüsü yerine sıkça canbar veya papaz büyüsü kullanıldığına rastlanmaktadır. Her büyünün etki mekanizması farklı olduğu için, bu büyüler daha iyi sonuç almak amacıyla birbiri yerine kullanılabilir.

Büyücü hocaların hangi büyüyü kullanacaklarını bilmeleri çok önemlidir. Aşk halini oluşturabilen onlarca farklı büyü yöntemi bulunuyor olsa da, bu hali tam olarak yaratacak ve büyülenecek kişiye en uygun olacak olanını belirlemek fazlasıyla önemli bir meziyettir. Eğer bu kısımda herhangi bir hata yapılırsa, medyum hocanın verdiği emeklerin büyük kısmı boşa gidecektir.

Medyumluk işi hassastır. Süryani büyüsü ile aşk hali yaratılabilir olsa da, büyüyü yapacak olan medyum her daim daha etkili alternatifleri araştırmak zorundadır. Herkes için farklı büyü yöntemleri daha yüksek etki yaratabilir. Bı nedenle, kimin hangi yönteme ihtiyaç duyacağını bilmek elzemdir. Medyum hocalar, bunun eğitimini almaları sebebiyle, bu çalışmaları başarıyla gerçekleştirebilir.

Sizlerden gelen medyum hoca yorumlarıyla zor durumdaki insanlara yol göstermek amacıyla kurulan sitemize siz de başınızdan geçenleri anlatarak destek olabilirsiniz. Sitemize gelen medyum hoca yorumlarını okumak ve siz de katkıda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 yorum yapılmış

 • Cevapla
  adem
  Nisan 23, 2020 at 2:59 am

  HAYIRLI GÜNLER DİLERİM
  DOLANDIRILAN ARKADAŞLARA ACİL ŞİFALAR DİLERİM.
  BENİM DURUMUM BİRAZ DAHA FARKLI, BELKİ BEN DE DOLANDIRILMIŞ OLABİLİRİM AMA EMİN OLAMIYORUM BU YÜZDEN YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.
  ÇALIŞTIĞIM MEDYUM EBRU İSİMLİ HOCA GÖNDERMESİ GEREKEN BÜYÜ MALZEMELERİNİ İKİ AYDIR GÖNDERMİYOR
  AMA TELEFON AÇTIĞIMDA TELEFONLARA ÇIKARAK YAKINDA GÖNDERECEĞİNİ SÖYLÜYOR
  KENDİSİ ÇIKMASA DA YARDIMCILARI ÇIKIYOR
  BU KİŞİ DOLANDIRICIMI?
  AYRICA İKİ AYDA MALZEMELERİN TAMAMLANMAMASI NORMALMİ? BEKLİYORUM CEVAPLARI ONA GÖRE EMİN OLAYIM BENDE BEKLEYİP BEKLEMEMEYE KARAR VEREYİM

 • Cevapla
  Tufan
  Ocak 24, 2021 at 4:01 pm

  Rabbim derdi olan herkese derman versin, belki benimki sizlerinki yanında bir dert bile sayılmaz ama ben de Ali Gürses hocaya yaptırdığım vefk ile ilgili yorumumu yazmak istiyorum. Belki benim meselem basitti ama daha büyük derdi ve sıkıntısı olan arkadaşlar bu sıkıntılarını benim mesajım vesilesiyle çözer kim bilir.
  Telefonu 05355906275 ulaştım mail adresi de medyumalibey@gmail ben ikna vefki yaptırdım, bir hafta gibi bir sürede geldi. Dediğim gibi çok basit bir derdim vardı, yaşını başını almış büyümüş bir insan olmama rağmen ailem evden ayrılmama ve kendi evimi tutmama izin vermiyordu. İşim de olmasına rağmen nedense bana bir türlü güvenmediler.
  Özellikle babamı ikna amacıyla yaptırdığım bu vefk sonrasında babam bana vefki kullandığımın üçüncü gününde sen eve çıkmak istiyordun istersen gel beraber ev bakalım dedi. Hızlı sonuç vermesini geçtim bu kadar net etki etmesi çok şaşırttı. Ali hocanın bu işleminden aşırı aşırı memnun kaldığım için özellikle bu yorumu yazmak istedim. Sıkıntı yaşayan arkadaşlarım derdi ne olursa olsun bence ali hoca ile görüşsünler.

 • Yorum bırakın